PU: U17 – FK Slavoj Vyšehrad 3:0 (2:0)

vysehrad

Střešovice – v sobotu jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání této zimy. Soupeřem nám byl ligový tým – FK Slavoj Vyšehrad – který je aktuálně na 10. (ze 14) místě ČL skupina B U17 se skóre 29:29. Zhruba před rokem jsme v zápase zimní ligy se stejným soupeřem prohráli vysoko 1:7, proto jsme jim měli co „vracet“.

 

V mrazivém večeru již za umělého osvětlení jsme začali opatrně a soupeř ukázal zbraně z minulého klání – rychlost a důraz útočníků. Tentokrát však naše obrana ukázala stejné zbraně a v podstatě neumožnila soupeři jedinou vážnější šanci za celý zápas. V 8‘ pronikl do vápna soupeře Pavel Ferstl a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval ve vedoucí gól Lukáš Timko – 1:0 (stihl dát ještě „jesle“ brankáři). Jelikož soupeř neodpověděl nijak na naši vedoucí branku, zvyšuje v 15‘ Jára Malík hlavou po rohu Petra Doležala již na 2:0. Stále jsme čekali, že soupeř zapne na vyšší obrátky, ale nestalo se tak – možná i díky velmi důsledné hře „dozadu“ celého našeho týmu.

Ve druhém, poločase se obraz hry příliš nezměnil a naši kluci si trpělivě počkali na další chvíli na skórování. Ta se dostavila v 58‘, kdy Lukáš Timko vyslal Petra Doležala a ten šikovně do protipohybu brankáře zvyšuje na 3:0. Závěr utkání již příliš šancí nepřinesl, a přestože jsme plně „protočili“ všechny hráče z lavičky včetně brankáře, soupeř nám cestu za vítězstvím nijak nezkomplikoval.

 

Závěrem :

Naši kluci příjemně překvapili, že první utkání roku 2014 zvládli takto s přehledem. Soupeř ukázal rychlost a důraz (kterým nás překvapil před rokem) pouze v prvních minutách a postupem času jej naši kluci již k ničemu nepustili a v pohodě dotáhli utkání do výhry. Další přípravná utkání však nebudou o nic lehčí.

Další přátelák hrajeme v neděli 2.2. ve Střešovicích od 19 hodin s Újezdem U18.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek (od 60‘ Ondra Pospíchal)

V poli : Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko, Pavel Ferstl, Jarda Malík,

Střídal: Marek Rajniš, Kiryl Kokarau, Anthony Masner.

 

Střelci SKS v utkání:

8‘ Lukáš Timko; 15‘ Jarda Malík; 58‘ Petr Doležal.

Zapsal - Libor Kašpar  26.1.2014

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY