U17 – SK Horní Měcholupy 4:0 (2:0)

H.Mecholupy

Střešovice – k poslednímu utkání podzimní mistrovské soutěže jsme nastoupili v sobotu proti týmu SK Horní Měcholupy. Soupeř byl na průběžně 9. místě s 3 výhrami (Tempo, Libuš, Aritma), jednou remízou (Stodůlky) a se 6-ti prohrami. Na naší straně jsme postrádali v sestavě zraněné – David Džunev a Martin Vyskočil (Martin se přišel s berlemi na kluky aspoň podívat).

 

Soupeř počkal až dorazí kluci, kteří hráli i za starší dorost a zvolil taktiku, kterou ve Střešovicích praktikují všechny týmy z dolní části tabulky – zatáhl se do obranného bloku před svým vápnem a čekal na možné brejky.

Přesto již v 3‘ po rohu mohl otevřít skóre Martin Kašpar, ale nasměroval míč těsně vedle tyče branky soupeř. Stejně tak i v 4‘ Petr Doležal po rychlém výpadu. V 13‘ (po nedorozumění v naší obraně) mohl soupeř skórovat, ale nepřímý kop ve vápně zasáhl jen Járu Malíka do obličeje. V 15‘ střelu Lukáše Timka vyhlavičkovává z brankové čáry obránce hostí. Ve 23‘ jsme se konečně dočkali – Lukáš Timko vypálil z 25m, střela trochu zaplavala a Petr Doležal doráží – 1:0. V 26‘ se krásně z 20m trefil Lukáš Vegricht – 2:0. Pak měli šance Petr Doležal, Adam Šperl, ale nedali. Před přestávkou po akci Honzy Strupka zvyšuje Tomáš Kouklík, ale rozhodčí před tím zastavil hru pro údajné zranění brankáře, který však bez problémů dochytal celé utkání.

Druhý poločas se odvíjel stejně jako první. V 57‘ po faulu na Petra Doležala zvyšuje z penalty bez problémů Lukáš Timko – 3:0. V poslední minutě po přihrávce Tomáše Kouklíka uzavírá skóre Adam Šperl – 4:0.

 

Závěrem:

Vyhráli jsme zaslouženě a udrželi si neporazitelnost v přeboru Prahy mladšího dorostu. Jelikož Střížkov porazil Tempo „jen“ 8:0, přezimují naši kluci o skóre v čele přeboru Prahy MD. Spolu se Střížkovem jsme se již výrazněji odpoutali od ostatních soupeřů a věřím, že na jaře si to právě s tímto soupeřem rozdáme o přeborníka Prahy MD.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Ondra Pospíchal,

V poli: Martin Roušal, Petr Koutský, Jarda Malík, Tomáš Pazourek, David Konejl, Petr Doležal, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, Tomáš Kuklík,

Střídali: Lukáš Vegricht, Jakub Turek, Marek Rajniš, Adam Šperl a Jan Strupek

 

Střelci SKS v utkání:

23’ Petr Doležal; 26‘ Lukáš Vegricht; 57‘ Lukáš Timko (p), 80‘ Adam Šperl

Zapsal - Libor Kašpar  17.11.2013

 

Videa vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY