U17 – TJ SK Satalice 3:1 (2:0)

Satalice

Střešovice – V sobotu k nám přijel soupeř ze Satalic, se kterým máme velmi přátelské vztahy, přestože loni byl naším největším soupeřem v 1.třídě MD (skončil 2. a postoupil do přeboru MD). Letos v přeboru porazil Libuš (5:1), remizoval na Stodůlkách (1:1) a prohrál se Střížkovem (1:4).  Po úspěšném našem vystoupení minulou neděli na Admiře jsme byli favority utkání.

 

Utkání probíhalo standardně, jako naše předchozí zápasy – zatlačili jsme prvních 15 minut soupeře do hluboké defenzivy, ale na rozdíl od předchozích utkání bez gólového vyjádření. Šance postupně neproměnili – Petr Doležal, Pavel Ferstl, Tomáš Pazourek, Marek Rajniš a Martin Vyskočil. O tom, že „fotbal nemá logiku“ nás opět přesvědčila 24‘ a 25‘ minuta. Nejdříve se uvolnil útočník soupeře a šel sám na Jakuba Turka (naštěstí se Petr Koutský stačil vrátit) a nedal – následně vyslal Pavel Ferstl Martina Kašpara a jeho střela po teči brankáře i stopera skončila v síti – 1:0. V 31‘ měli šanci hosté po rohovém kopu, ale po následné rozehrávce využil nedorozumění stoperů hostí Marek Rajniš a zvýšil – 2:0.

Druhá půle začala slibně – v 44‘ byl v rohu vápna faulován Pavel Ferstl a k penaltě se postavil Petr Doležal. Brankář však jeho záměr vystihl a penaltu zlikvidoval. V podstatě z následného brejku soupeř snížil – 2:1. Naši kluci zvýšili obrátky a přicházely i šance – 47‘ centr Pavla Ferstla doráží David Konejl, ale jen do brankáře; - 49‘ nebezpečný průnik Tomáše Pazourka vyráží brankář; - 51‘ Jára Malík si naráží s Martinem Kašparem, ale opět zasáhl výborně obránce.  V 52‘ po centru Petra Doležala zvyšuje hlavou Jára Malík – 3:1. V 58‘ napravuje chybu naší obrany Jakub Turek v naší bráně. V 64‘ zazvonila tyč na druhé straně – hlavička Davida Džuneva. V 69‘ velkou šanci spálil Kuba Červenka ze Satalic. V 70‘ si již Kuba Č. zkušeně „vymodlil“ penaltu. Opět nás však svým zákrokem podržel Osi, který ji vyrazil na roh.

 

Závěrem:

Vyhráli jsme a připsali si „povinné“ 3 body. Bylo vidět, že výrazně chyběl Lukáš Timko (zahraniční školní akce). Soupeř výborně bránil a nahlodával naše sebevědomí a důsledkem toho bylo, že jsme často opouštěli svou kombinační hru a hráli v podstatě „na náhodu“. Naopak bojovný soupeř nám zejména ve druhém poločase ukázal, jak se má hrát a bojovat a výrazně nám zkomplikoval cestu za 3-mi body.

Další MU hrajeme v neděli 6.10. na Aritmě od 12:00 s domácími.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek,

V poli: Martin Vyskočil, Petr Koutský, Jarda Malík, Martin Roušal, David Džunev, Petr Doležal,

Tomáš Pazourek, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, David Konejl,

Střídali: Kiryl Kokarau, Marek Rajniš,

Připraveni: Ondra Pospíchal, Lukáš Vegricht,

 

Střelci SKS v utkání:

25’ Martin Kašpar; 32‘ Marek Rajniš, 52‘ Jára Malík,

Zapsal - Libor Kašpar  29.9.2013

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Borci nakonec

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY