FK Admira Praha - U17 0:9 (0:6)

AdmiraKobylisy – V neděli jsme jeli na malou UMT nepříjemného soupeře – FK Admira Praha. Loni jsme Admiru  dvakrát v MU porazili a soupeř celkově skončil na 4. místě (20 bodů za námi), což byl pro ambiciózní tým neúspěch. V letošní sezóně zatím porazili Stodůlky (3:0) a prohráli se silným Střížkovem (0:2).
 

My nechtěli ponechat nic náhodě, a proto jsme naplnili téměř celou soupisku (17 hráčů).

Na malé UMT v Kobylisích je každý přímák na vlastní polovině velkým nebezpečím – soupeř měl šanci hned v 1', ale střílel nad naši branku. V 3' načal naší kanonádu po dlouhém autu Petra Doležala – Martin Kašpar – 0:1. V 5' zvyšuje Lukáš Timko na – 0:2. V 6' mohl po naší chybě v obraně soupeř snížit, ale netrefil prázdnou branku. V 14' po rozehraném rohu vychytal Tomáše Pazourka domácí brankář, ale z následného rohu zvyšuje krásně hlavičkou Martin Kašpar – 0:3. V 16' nám asi rozhodčí odpustil penaltu po zákroku Osiho (ŽK). V 24' přihrál David Džunev na Martina Kašpara, který se uvolnil a Tomáš Kouklík zvyšuje – 0:4. V 28' nevybíravě zastavil kapitán domácích Martina Kašpara zezadu – nejdříve zákrok potrestal rozhodčí (ŽK) a následně krásnou střelou David Džunev – 0:5. V 30' úžasně prošel obranou Martin Vyskočil, ale brankáře nepřekonal. V 36' zaváhání domácího brankáře potrestal přesným lobem David Konejl – 0:6.

Druhý poločas jsme začali velmi vlažně a soupeř hru vyrovnal. Po deseti minutách dvakrát nebezpečně pálil Pavel Ferstl. V 57' využívá dlouhý nákop Ondry Pospíchala po prodloužení od Davida Konejla opět Pavel Ferstl – 0:7. V následné minutě Pavel z otočky trefuje ještě tyč. V 67' po střele Kiryla Kokareva zvyšuje David Konejl – 0:8. Účet utkání uzavírá v 72' po centru Pavla Ferstla Tomáš Kouklík – 0:9. V poslední minutě vychytal brankář domácích velkou šanci Petra Doležala.

 

Závěrem:

Kluci „smetli“ soupeře jednoznačně a prokázali svou sílu, a i když ve druhém poločase trochu polevili ve své hře, přidali ještě 3 branky. Kdyby soupeř na začátku utkání proměnil své šance, byl by průběh/výsledek trochu jiný, takto naši kluci uštědřili silnému a nepříjemnému soupeři „těžké K.O.“.

Další MU hrajeme v sobotu 28.9. doma od 12:30 s TJ SK Satalice.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek (41’ Ondra Pospíchal)

V poli: Lukáš Timko, Petr Koutský, Jarda Malík, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Petr Doležal, Martin Kašpar, David Džunev, Pavel Ferstl, David Konejl,

Střídali: Kiryl Kokarau. Lukáš Vegricht, Tomáš Kouklík, Martin Vyskočil,

Připraven: Marek Rajniš

 

Střelci SKS v utkání:

3’, 14’ Martin Kašpar; 5‘ Lukáš Timko; 24’, 72‘ Tomáš Kouklík; 28’ David Džunev; 36’, 67‘ David Konejl; 57‘ Pavel Ferstl.

Zapsal - Libor Kašpar  23.9.2013

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Borci nakonec

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY