U17 – Loko Vltavín 8:1 (3:0)

loko-vltavin

Střešovice – K dalšímu mistráku jsme v sobotu nastoupili na lehce podmáčenou domácí trávu. Se soupeřem jsme zhruba před měsícem vyhráli 3:0 a i dnes jsme byli favority. Soupeř v první mistráku prohrál na Střížkově se silným domácím týmem 3:0 (3:0).

 

Utkání pro nás začalo dobře – 4‘ Martin Roušal vybojoval míč, Pavel Ferstl zacentroval a David Konejl na bližší tyči zakončuje – 1:0 (blahopřeji Davidovi k prvnímu gólu za Střešovice a jistě nebude poslední..).  V 6‘ po přesném pasu Davida Džuneva si „vychutnal“ obránce Lukáš Timko, ale brankář hostí byl na místě. V 14‘ měl po průniku Pavla Ferstla šanci Tomáš Pazourek. V 15‘ podobně centroval opět Pavel Ferstl a soupeř si dal ve zmatku vlastní gól – 2:0. V 18‘ Martin Vyskočil, tentokráte z levé strany, poslal do šance Petra Doležala, ale opět zasáhl brankář.  Ve 20‘ se z místa stopera dostal Jára Malík až do vápna, ale jeho centr hlavičkuje Osi nad branku. V 25‘ vystihl Petr Doležal slabou „malou domů“ a bylo – 3:0. V závěru poločasu mohl Jára Malík hlavou zvýšit, ale opět zasáhl brankář. Minutu před poločasem se zase vyznamenal Ondra Pospíchal v naší brance.

 

Ve 42‘ opět po centru Pavla Ferstla zprava a opět na bližší tyči zvyšuje Martin Kašpar – 4:0. V 53‘ po centru zleva od Petra Doležala na bližší tyči pěkně hlavičkuje Tomáš Pazourek – 5:0. v 60‘ si z přetížené obranné linie soupeře udělal slalomové tyčky Martin Kašpar a po blafáku brankáři zvyšuje na – 6:0. Jeden z mála úspěšných protiútoků vedl soupeř v 67‘, Petr Koutský musel ještě před vápnem faulovat (ŽK) a soupeř krásnou střelou do šibenice snížil – 6:1. V 73‘ pronikl vlevo Petr Doležal, jeho přízemní centr Tomáš Pazourek netrefil, ale volný Pavel Ferstl zvyšuje na – 7:1. V poslední minutě oblouček Tomáše Pazourka hlavičkuje z brankové čáry David Konejl – 8:1.

 

Závěrem:

Tento zápas se klukům vydařil. Ukázali hlad po brankách a důraz v zakončení (6 z 8-mi branek byly velmi podobné). Soupeř neskládal zbraně do posledního hvizdu, ale na naše „rozjeté“ kluky dnes prostě neměl.
Další MU hrajeme v neděli 22.9. na Admiře od 14:45 s domácími.
 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Ondra Pospíchal
V poli: Lukáš Timko, Petr Koutský, Jarda Malík, Martin Roušal, David Džunek, Martin Vyskočil, Tomáš Pazourek, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, David Konejl,
Střídali: Kiryl Kokarau, Jakub Turek, Lukáš Vegricht, Petr Doležal.
 

Střelci SKS v utkání:

4’, 80’ David Konejl; 15’ vlastní soupeře; 25’ Petr Doležal; 42‘, 60‘ Martin Kašpar; 53‘ Tomáš Pazourek; 73‘ Pavel Ferstl.
Zapsal - Libor Kašpar  15.9.2013
Video vybraných akcí:
Z technických důvodů (již opraveno) není záznam od 45‘ utkání

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY