FC Přední Kopanina - U16 4:1 (3:0)

Přední Kopanina - po sérii dobrých výsledků jsme zavítali do pěkného areálu na nedalekou Přední Kopaninu.
Soupeř je nám dobře známý, hrajeme s ním pravidelně a máme spolu velmi dobré přátelské vztahy. Ty však musely v průběhu mistrovského zápasu jít stranou a obě mužstva šla do zápasu s cílem zvítězit.

My jsme oproti minulým zápasům trochu pozměnili složení jednotlivých řad a cílem byl velmi ofenzivní fotbal. Ze začátku jsme se dostali do výborných příležitostí, ale dvakrát nás zastavil praporek pomezního. Na druhé straně byl v zápětí naopak signalizovaný faul domácích ignorován. Útočník domácích se zachoval dobře a akci dotáhl do gólu na 1:0. Další branku jsme dostali po chybě v naší rozehrávce. Hra nebyla špatná, ale chybělo nám důraznější napadání soupeře, který měl příliš volného prostoru pro rozehrávku. První poločas byl zakončen samostatným nájezdem na naši branku a bezchybným zakončením domácího nejlepšího střelce.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním zápas otočit a zvítězit i přes na pohled výrazný gólový rozdíl. Kluci zvýšili aktivitu na všech postech. Hru zrychlili, zlepšili pohyb i agresivitu a z toho pramenily naše dobré střelecké příležitosti. Dostatek na to, abychom se dostali do vedení. Podařilo se nám však vstřelit branku pouze jednu, kdy po dobré příhrávce Mustafy snížil na 3:1 Yovzhyi. Domácí si pojistili vítězství čtvrtou brankou po průniku do naší, v závěru již v riziku hrající, obrany.
Výsledek je pochopitelně zklamáním. Výkon a nasazení, zejména ve druhém poločase, nikoli.

Zahajovací sestava(hodnocení): Novotný(7) - Švejda(6.5), Madej(7.5), Rožec(6), Hrabě(6.5) - Yarullin(6.5), Bajrami(6.5), Muroň(6.5)- Benetka(6), Kraus(6.5), Yovzhyi(6.5, K)
Střídali: Bayer(6), Dařílek(7), Mustafa(6.5)

Branky(asistence): 8´Posukan, 12´ a 40´ Müftüler, 50´ Yovzhyi(Mustafa), 71´ Řešátko

Rozhodčí: Chrenko Pavel
Diváci: 20

Statistiky SKS (zpracoval Patrik Steiner):
střely na branku - 8
Střely vedle - 4
Offsajdy: 5

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY