U16 - Ďáblice 4:2 (2:0)

Střešovice - Anglické počasí, anglický program (zápasy středa, sobota, středa). Přivítali jsme doma soupeře, který nám na podzim udělil lekci z produktivity a na svém hřišti nás porazil 4:0. My jsme se po nevydařeném začátku jara výsledkově zvedali a chtěli jsme stoupající formu potvrdit domácím vítězstvím.

Začátek zápasu jsme rozehráli výborně. Kluci byli na hřišti všude, rychlí, důrazní a s útočnou mentalitou. První branku jsme dali hned v šesté minutě. Madej rozehrál skvěle rohový kop a Benetka se svým důrazem postaral o vedení. Hráli jsme dobře i v následujících minutách a po faulu na Mustafu ve 12. minutě proměnil penaltu kapitán Yovzhiy (20. gól ve střešovickém dresu:))). Od tohoto okamžiku jsme přestali být lepším mužstvem a útočit začali hosté. My jsme se opět stáhli do defenzívy a nedokázali jsme si v klidu přihrát. Soupeře jsme nechali hrát, nenapadali jsme důsledně a nebyli jsme nikterak nebezpeční. První poločas však skončil naším dvoubrankovým vedením.

Do druhého dějství jsme vstoupili poměrně dobře. Opět jsme začali být důrazní a agresivní. Nebáli jsme se hrát jeden na jednoho, míč jsme drželi na kopačkách a vytvářeli jsme si tak územní převahu. Hosté však v 61. minutě nalezli skulinku ve středu naší obrany a dokázali se nám přiblížit na rozdíl jediné branky. Kluci se zdravě naštvali a začali hrát opět aktivně směrem dopředu. V 70´ zachytil Yarullin odražený míč za hranicí velkého vápna a vstřelil vítěznou branku. Za dalších šest minut našel Novotný dlouhým výkopem na půlce číhajícího Mustafu, který se zbavil obránců a svůj nájezd proměnil v naší čtvrtou branku. Ihned za minutu jsme si nechali dát hloupou a zbytečnou branku. Zápas se však chýlil ke konci a zdramatizování závěru utkání kluci nepřipustili. Bayer ještě vystřelil na samém konci duelu tvrdý projektil, ale branka z toho nebyla. Naši borci si vítězství zasloužili a v šatně mohl zaznít vítězný pokřik.

Zahajovací sestava(hodnocení): Novotný(6) - Bayer(6.5), Yovzhyi(7.5, K), Madej(7.5), Hrabě(7.5) - Noack(7), Bajrami(8), Yarullin(7.5) - Švejda(7), Mustafa(6.5), Benetka(6.5)
Střídali: Glagolev(5.5)
Branky(asistence): 6´Benetka(Madej), 12´Yovzhyi z penalty(faulován Mustafa), 61´Dvořák, 70´Yarullin, 76´Mustafa(Novotný), 77´Škrovánek
Rozhodčí: Atilla Özer Irak
Diváci: 20  

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY