SK Libuš 838 - U16 0:0

Libuš - Potvrdit tři body z předchozího zápasu a přiblížit se k vyšším patrům tabulky. To byl cíl naší výpravy do Prahy 4.

Na dlouhém a širokém travnatém pažitu jsme se pustili do vyrovnaného souboje s domácími borci, kteří nám za celý zápas nenechali nic zadarmo. Hra byla vyrovnaná, s šancemi na obou stranách. Jako první se do velké příležitosti dostali domácí, kdy se po průnikové přihrávce mezi naše obránce ocitl domácí útočník osamocen v nájezdu proti Steinerovi. Výborným zákrokem vstřelení branky odmítl. Pak následovaly naše obrovské příležitosti. Dařílek hlavičkoval z bezprostřední blízkosti po precizně zahraném Yarullinově rohovém kopu, ale bez gólového vyjádření. Benetka postupoval po dobré akci sám na brankáře, ale rovněž vyšel střelecky naprázdno. Jistě dnes působila naše obrana a záložní řada. Byli jsme poctiví směrem dozadu a soupeř měl otevřené jen kraje hřiště. Domácí stříleli častěji, než my, ale jejich střely nebyly nebezpečné. První poločas skončil bez branek.

V druhém poločase jsme chtěli zlepšit přesnost v rozehrávce, hru zrychlovat a častěji útočit po křídlech. Příliš se nám však nedařilo. Zápas nabral vyšší tempo, avšak pohledných akcí bylo po málu. Míč nás příliš neposlouchal, naše akce byly na útočné půlce kostrbaté a nevolili jsme správná a jednoduchá řešení. Největší šance jsme si vytvořili po rohových kopech Madeje. Domácí se dostali dvakrát do nebezpečných protiútoků, avšak naši hráči vždy stačili soupeře zpomalit, a útok rozbít. V druhém poločase jsme nebyli lepším celkem. Zápas skončil bezbrankovou remízou a dělbu bodů hodnotím jako spravedlivou.

Chtěli jsme určitě víc, než zisk jednoho bodu. Musíme se na příště zlepšit zejména v komunikaci a zjednodušit řešení útočných akcí.

Zahajovací sestava(hodnocení): Steiner(6.5)-Švejda(6), Yovzhiy(6.5, K), Madej(6.5), Hrabě(6)-Noack(6.5), Dařílek(7), Yarullin(6.5)-Kraus(5.5), Šafránek(6), Benetka(6)

Střídali: Bayer(6), Janda(5.5), Mustafa(5.5)

Statistiky (zaznamenal Briton Bajrami):

 Libuš838  SKS1911
 Branky  0  0
 Střely celkem  11
 Střely na bránu
 Střely mimo bránu
 Offsajdy
 ŽK
 ČK

   Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY