SK Union Vršovice - U16 5:0(5:0)

Vršovice - Druhé jarní kolo jsme sehráli na dobře připraveném travnatém hřišti ve Vršovicích. Utkání se hrálo v rychlém tempu, s šancemi na obou stranách a s vynikající efektivitou v zakončení, bohužel pouze na straně domácích.

Již z kraje zápasu se vedení ujali domácí. Pomocí dlouhých míčů za obranu se dostávali do nebezpečných útočných nájezdů a my jsme si nedokázali s těmito opakovanými situacemi poradit. Scházela nám na hřišti řeč, zastupování a větší předvídavost a chytrost. Domácí šance proměňovali jistě a utekli nám již v první půli na hrozivý rozdíl pěti branek. Naše šance zůstaly nevyužity a nebylo jich málo. Rovněž jsme šli sami na bránu, stříleli jsme po zachycené rozehrávce do prázdné brány, hrozili jsme z dobře zahrávaných rohových kopů.

O přestávce jsme si řekli, že musíme domácí brankostroj zastavit, být o sto procent zodpovědnější směrem dozadu, důraznější a běhavější. Efekt se ihned dostavil. Vršovice již nehrozili z brejků. My jsme se zlepšili ve všech oblastech. Domácí jsme nepouštěli do středu pole, drželi jsme obranné šiky a bezpečně jsme odvraceli centrované míče. Směrem dopředu jsme byli daleko aktivnější, než v první půli. Nicméně gól se nám za celý zápas vstřelit nepodařilo a utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 5:0.

I přes vysokou porážku jsem po zápase klukům poděkoval za výborně odpracovaný druhý poločas, kdy již prakticky bylo po zápase. Vzhledem k velké absenci hráčů museli všichni kluci odehrát celých 80 minut což bylo vzhledem k vysokému tempu utkání velmi náročné.

Příští týden nás čeká na domácí půdě soupeř z Počernic na kterého se musíme v týdnu řádně připravit a získat první jarní body!!

Zahajovací sestava(hodnocení):
Steiner(6)-Bayer(6), Švejda(6), Yovzhyi(7)(K), Hrabě(6)-Mizer(6), Noack(5.5), Yarullin(6.5)-Šafránek(6), Janda(6.5), Benetka(6)

Branky: 6´Kresan, 18´Špatný, 27´Kotrus, 30´Zakaraya, 36´Kotrus

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY