ABC Braník - U16 4:0(1:0)

Braník - v sobotu brzy ráno jsme rozehráli na půdě prvního celku soutěže náročnou partii. Domácí drželi šňůru osmi výher v řadě a před námi tak byl nelehký úkol pokusit se tuto vítěznou sérii přerušit.

Do utkání jsme vstoupili nejhorším možným způsobem a již první rychlá akce domácích skončila v naší síti. Branka nás probudila ze spánku. Hráči dobře pracovali, měli dobrý pohyb. Domácím jsme působili agresivním napadáním potíže a několikrát se nám povedlo zachytit rozehrávku a zahájit protiúder. Nadějné situace jsme ale neřešili správně a brankář Braníka nakonec nebyl nijak prověřen. Soupeř vystřelil na naši branku několikrát, ale z dostatečné vzdálenosti a Steiner za svá záda další střelu nepustil. Nebezpečí nám hrozilo také ze standardních situací, ale i ty jsme ustáli. Do šaten jsme tak šli za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře, opět jsme trpělivě narušovali kvalitní rozehrávku Braníka a vytvořili jsme si i velmi nebezpečnou šanci. Šafránek postupoval po zisku míče ze strany sám na brankáře, ale ten dobře zasáhl a vyrazil na roh.
S postupem času se lídrovi tabulky dařilo nalézat okénka v naší obranné linii a těsně po sobě nám vstřelil dvě důležité branky.
My jsme se snažili ze všech sil s výsledkem něco udělat, bylo na nás několik faulů, tlačili jsme se dopředu, ale bez úspěchu.
V poslední minutě utkání dal domácí zabiják Fryš již svůj desátý gól v sezóně a utkání skončilo výhrou Braníka 4:0.


Sestava: Steiner - Hrabě, Bajrami, Yovzhyi(K), Bayer - Madej - Švejda, Noack, Glagolev, Yarullin - Mizer
Střídali: Dařílek, Hejtmánek, Kraus, Šafránek
ŽK: Šafránek

Hodnocení:

Steiner - 7
Hrabě - 6
Bajrami - 6
Yovzhyi - 7
Bayer - 6
Madej - 7
Švejda - 7
Noack - 6
Glagolev - 6
Yarullin - 7
Mizer - 7
Dařílek - 7
Hejtmánek - 6
Kraus - 6
Šafránek - 6

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY