U16 - Tělovýchovná jednota PRAGA 0:6(0:4)

Střešovice - Poslední zápas na domácí půdě v podzimní části nejvyšší pražské soutěže se nám opravdu, ale opravdu nepovedl.

Zápas se pro nás nevyvíjel dobře již od samého začátku. Po pár nebezpečných náznacích v úvodu utkání jsme soupeři dali dostatek prostoru na vstřelení branek. Hosté nás předčili v mnoha ohledech. V důrazu, v rychlosti, v nasazení. Do zakončení jsme se nedostali a soupeř dobře vyhledával okénka v naší obraně a gólově je dokázal zužitkovat.

I přestože na světelné tabuli v kolonce vstřelených branek hostů svítila číslovka 4, konec nadějí jsme si nechtěli připouštět a zbraně jsme neskládali. V prvním poločase nám nejvíc ze všeho lámaly vaz pomalá rozehrávka (pramenilo z toho mnoho zbytečných ztrát), neexistující komunikace (přímým důsledkem byl čtvrtý obdržený gól), rychlost i důraz. Snažili jsme se hru zrychlit a zpřesnit, ale do zápasu jsme se vrátit již nedokázali a nakonec jsme podlehli vysoko 0:6.

Dvě vysoké prohry za sebou jsou velkým varováním. Nezbývá nám nic jiného, než pracovat na trénincích i v zápasech ještě usilovněji. Jen tak začneme vítězit a odrazíme se v tabulce na místa v horní polovině.

Příští sobotu naše snažení prověří lídr tabulky ABC Braník.

Sestava: Steiner - Švejda, Bajrami, Yovzhyi(K), Hrabě - Dařílek - Kraus, Madej, Yarullin, Glagolev - Šafránek
Střídali: Bayer, Hejtmánek, Mizer, Mustafa, Noack,

Hodnocení:

Steiner - 6
Švejda - 6
Bajrami - 6
Yovzhyi - 7
Hrabě - 6
Dařílek - 6
Kraus - 6
Madej - 6
Yarullin - 6
Glagolev - 5
Šafránek - 6
Bayer - 6
Hejtmánek - 6
Mizer - 6
Mustafa - 6
Noack - 6

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY