U16 - FC Přední Kopanina 4:0(1:0)

Střešovice - Jakkoli bylo po celý den nebe pod náporem černého mračna a přilákalo do Střešovic snad nejmenší diváckou návštěvu v historii, vstoupili jsme do zápasu s velkou chutí a zápalem a naprosto jasně jsme od začátku do konce určovali tempo hry.

Vytvořili jsme si opět velké množství jasných gólových příležitostí, z nichž jsme proměnili pouhý zlomek. Hosté se do jasné gólové šance nedostali a pokud hrozilo nebezpečí, náš brankář jej včasným a dobře provedeným vyběhnutím odrazil. Kluci měli celý zápas pod kontrolou a i přes celou řadu nepřesností podali, zejména ve druhém poločase, velmi dobrý výkon. Radost nám rovněž dělá první čisté konto.

Absolutorium si zaslouží borci ročníku 2004 (Muroň, Rožec, Bajrami a Yarullin), kteří měli v nohách již velmi náročné utkání divize proti silnému Vyšehradu a náš kapitán Yovzhyi, za opravdu mimořádný výkon. Z pozice středního obránce vsítil dvě branky, trefil břevno a zápas odehrál téměř bez chyby.

Sestava: Steiner - Švejda, Yovzhyi(K), Bajrami, Hrabě - Dařílek - Mustafa, Kraus, Yarullin, Madej - Mizer
Střídali: Benetka, Muroň, Rožec
Branky(Asistence): 2x Yovzhyi (na první Yarullin), Švejda (Mizer), Mustafa (Kraus)

Hodnocení:

Steiner - 7
Švejda - 8
Yovzhyi - 9
Bajrami - 7
Hrabě - 8
Dařílek - 8
Mustafa - 7
Kraus - 7
Yarullin - 7
Madej - 8
Mizer - 8
Benetka - 7
Muroň - 7
Rožec - 7

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY