U16 - SK Union Vršovice 3:5 (1:4)

Střešovice - S odhodláním navázat na dobrý výkon z prvního kola, přesně kombinovat a zapojit do ofenzívy co nejvíce hráčů. Toliko předzápasové plány. Skutečnost se od představ značně lišila.

Začátek jsme sice podobně jako minulé kolo měli slušný, vytvořili jsme si i nějakou šanci, ale ke gólům to nevedlo. Naopak jsme soupeři postupně nechávali více a více prostoru. Soupeř nás varoval, když ještě poprvé netrefil hostující útočník asi ze dvou metrů prázdnou bránu. My jsme na varování nereagovali větším důrazem, ani větší pracovitostí směrem dozadu. Hosté tedy vstřelili první branku střelou pod břevno. To běžela 16. Minuta zápasu. Za čtyři minuty to již bylo 0:2. Další minuty to nebyl na pohled hezký fotbal. Ve středu hřiště to byla bitva o každý metr. Nám stále chyběl důraz a rovněž přesnost při řešení jednoduchých situací. V 35. minutě započal svůj hattrick hostující Špatný, kdy se nikým neatakovaný dostal do situace 1 vs 1 a nezaváhal. Zřejmě ve snaze si ověřit, zda-li dokáže stejnou situaci proměnit i podruhé, jsme mu dali další příležitost hned za dvě minuty. Dokázal to, 0:4. Do konce poločasu jsme stihli ještě skóre upravit na 1:4. Poprvé ve střešovickém dresu se trefila jedna z letních posil, Pavel Mizer.

Hned zkraje druhého poločasu jsme inkasovali na 1:5. Na vině byl opět neustále opakovaný nedůraz v naší hře v tomto utkání. Nesmí být pravidlem, že nás probere až pátá branka v naší síti, nicméně v tento zápas to platilo. Kluci s velkým odhodláním útočili ve velkém počtu a odměnou nám byla branka Marka Yarullina, další letní posily. V 59. minutě, tedy více jak dvacet minut před koncem utkání, vsítil Pavel Mizer svou druhou branku, naší třetí a byli jsme zpět v zápase. I přes maximální úsilí, rotace v sestavě a změnu rozestavení se nám již další branku vstřelit nepodařilo a zápas skončil v náš neprospěch.

Sestava: Steiner - Švejda, Benetka, Yovzhyi(K), Madej (Bayer) - Bajrami (Dařílek) - Kraus (Mustafa), Glagolev, Noack, Yarullin (Hrabě) - Šafránek (Mizer)

Branky(Asistence): 2x Mizer (Benetka), Yarullin,

Hodnocení hráčů (1 - nejhorší, 10 nejlepší):

Steiner - 6
Švejda - 6
Benetka - 6
Yovzhyi - 7
Madej - 6
Bayer - 6
Dařílek - 7
Kraus - 7
Mustafa - 6
Glagolev - 6
Noack - 6
Bajrami - 6
Yarullin - 7
Hrabě - 6
Mizer - 7
Šafránek - 6

Daniel Klír

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY