Sokol Stodůlky - U16 3:1 (2:0)

StodulkyStodůlkyK poslednímu zápasu sezóny jsme se vydali na hřiště soupeře ze Stodůlek. Do zápasu jsme vstoupili s nasazením.

V první minutě přišla kolmice od Marka Burnhama mezi obránce, Milan Hrdlička z první dává na střed na Lukáše Bartáka, jehož střela trefila jen tyč. Soupeř odpověděl dle očekávání dlouhými nákopy za obranu, která na to byla připravena. V 5' se ke střele dostal Mark Burnham, mezi tyče nezamířil. Silný vítr ztěžoval hru vzduchem, nám to tolik nevadilo, nám se dařila kombinační hra po zemi. V 10' Lukáš Barták po narážečce s Alexem Fialou podruhé orazítkoval tyč. Domácí kontrovali dlouhým míčem, který propadl za obranu a stodůlecký útočník na hranici pokutového území přeloboval Vaška Hrdličku - 1:0. Následoval časový úsek, kdy jsme se přetahovali s domácímí o střed hřiště. V 17' přišel druhý úder Stodůlek. Střela, která původně směřovala mimo branku, po teči změnila směr a zapadla k zadní tyči - 2:0. Kluky to nepoložilo. O kontr se ve 23' pokusil Lukáš Barták. Po pravé straně se prosmýkl k zakončení - jen mimo. Ve 33' zatáhl míč po levé straně Michal Truxa, jeho přihrávku ani nadvakrát Luká Barták do branky neprotlačil. Ani další pokusy - po akci Dominika Hlasica nezakončil Adam Vejvoda, centr Lukáše Ryse do branky nezkrotil Lukáš Barták - ke snížení nevedly.

Do druhého ppoločasu jsme nastoupili se snahou výsledek otočit, držet se naší hry. Ve 46' zkusil slalom Le Minh Truong, ale ztroskotal na třetím obránci. V 51' si navedl míč Mark Burnham a levačkou trefil spojnici tyče a břevna. V 55' končí individuální akce Alexe Fialy jen rohem. Neustále stupňujeme tlak. V 58' po zahrání domácích rukou ve vápně kopeme penaltu, kterou Mark Burnham s přehledem proměňuje -  2:1Kluci vycítili šanci. Domácí se brání jen za cenu odkopů. Předvádíme pohlednou kombinaci, bohužel bez pořádného zakončení. V 75' využili domácí dlouhý odkop k brejku, který zastavujeme jen za cenu faulu. Standartku domácí využívají a stanovují konečné skóre - 3:1. Z naší strany se jednalo o dobře odehraný zápas a důstojné ukočení sezóny, i když výsledek o tom nevypovídá. K lepšímu výsledku nám chybělo jen kvalitnější zakončení a trocha štěstí. 

Statistika: Sokol Stodůlky - SK Střešovice 1911 3:1 (2:0), branka: MArk Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jovan Gliguroski, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Milan Hrdlička, Mark Burnham, Marek Papež, Dominik Hlasica - Lukáš Barták, Alex Filal, Le Minh Truong, Štěpán Jeleček, Adam Vejvoda, Jenda Maňhal.

Milan Hrdlička

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY