U16 - FC Přední Kopanina 7:3 (3:3)

KopaninaStřešovice - V sobotu nás čekal tradiční soupeř - Přední Kopanina, tým z popředí tabulky. Naše poslední výkony nám dávaly naději na odvetu za podzimní porážku. Začali jsme náporem.

Ve 3' byl v první šanci Mark Burnham - brankář kryl. Ve 4' opět Mark tvrdou střelou brankáře neprostřelil. V 5' zatáhl míč z pozice stopera Filip Kodytek, přes Lukáše Bartáka se míč dostal k Alexovi Fialovi, střela opět do brankáře. V 8' hosté po standardce hlavičkují mimo branku - první varování . V 10' se po spolupráci Barták - Hrdlička M - Fiala odrazil k Benovi Jettonovi - ten přestřeluje. V 16' prohráváme. Nedbaje prvního varování další centr nachází osamoceného útočníka hostí - 0:1. V 18' vracíme úder. Přímý kop Lukáše Ryse nachází na zadní tyči neobsazeného Lukáše Bartáka - 1:1. Ve 21' šance Kopaniny končí mimo branku. Rychlý protiútok táhne Lukáš Barták, jeho centr akrobaticky trefuje Alex Fiala - 2:1. Ve 37' hosté srovnávají - slalom mezi našimi obránci zakončuje útočník přihrávkou na úplně neobsazeného spoluhráče - 2:2. Oplácíme útokem. Autové vhazování si zpracoval Mark Burnham a zamířil přesně - 3:2. V předposlední minutě jsme se rychlou kombinací Matěj - Le Minh - Mark  - Alex dostal míč k Lukášovi Bartákovi, kterého zradilo zpracování. Z protiútoku rezultuje přímý kop a dotřetice nehlídaný útočník - 3:3.

Začátek druhého poločasu tradičně zaspíme, ale dvě šance Kopaniny gólem nekončí. Nedáš - dostaneš naplnil Lukáš Barták, který uklidil přihrávku Marka Papeže do branky - 4:3. O minutu později vytáhl hlavičku pod břevno skvěle Vašek Hrdlička. Z rohového kopu vyplynul závar před naší brankou, když se nám nedaří míč dostat do bezpečí, hosté však nezakončují přesně. Odpoídá Alex Fiala střelou jen těsně vedle. V 53' střelu Lukáše Bartáka zastavila tyč, dorážka Mark Burnhama se mezi tyče nevešla. V 60' odskakujeme hostům na rozdíl dvou branek, rohový kop Marka Burnhama brankář vyrazil před sebe, kde čekal Le Minh Truong - 5:3. Dále držíme míč, kombinujeme, nepouštíme Kopaninu do tlaku. V 71' dostal pas na pravou stranu Milan Hrdlička, jeho centr našel Dominika Hlasicu, který nastoupil do delší zdravotní přestávce, a ten zvyšuje - 6:3. Skóre uzavírá opět Dominik Hlasica, tentokrát mu pěkně přihrál Marek Papež, když ustál faul soupeře - 7:3.

Odehráli jsme další povedené utkání s kombinační hrou, nasazením a bojovností. V sobotu se proti Unionu strašnice popereme o další výhru.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FC Přední Kopanina 7:3 )3:3), branky: Lukš Barták, Dominik Hlasica-2, Le Minh Truong, Mark Burnham, Alex Fiala-1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Jovan Gliguroski - Milan Hrdlička, Marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Lukáš Barták, Alex Fiala - Matěj Puchinger, Ben Jetton.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY