TJ Praga - U16 2:3 (2:2)

PragaVysočanyV nedělním pařáku jsme nastoupili proti sousedovi v tabulce - TJ PRAGA. Chtěli jsme navázat na výkon proti Junioru a odvézt z Vysočan všechny body. A začali jsme zhurta.

Ve 3' našel Mark Burnham ideální nahrávkou nabíhajícího Le Minh Truonga a ten z první trefil do protipohybu brankáře - 0:1. V 6' z přímého kopu ohrozil domácí branku Mark Burnham, brankář si střelou poradil. Domácí sázeli hlavně na rychlé náběhy za obranu, ale tyto pokusy naše obrana a brankář dokázali přečíst a bránit. Největší nebezpečí pak hrozilo po standartních situací. V 9' tak domácí vyrovnali. Přetažený míč vrácený hlavou zpět a zakončení - 1:1. 17' a rohový kop - centr a osamocený hlavičkář - 2:1. Kluci se oklepali a jejich tlak nabíral na síle. Dobře jsme kombinovali, drželi míč, jen chyběla překvapivá myšlenka při finální přihrávce či zakončení. Vyrovnat se nám povedlo ve 21'. Lukáš Barták poslal přihrávku mezi obránce, Alex Fiala si ještě kličkou vylepšil pozici a tvrdou střelou nedal brankáři šanci - 2:2. Jiný náš pokus už k brance nevedl.

Ve druhé půli byla naše převaha v kombinaci ještě výraznější. Několikrát jsme se ocitli sami před brankářem, ale buď nás vychytal nebo střela minula branku. V 53' předvedli pěknou a rychlou kombinaci na levé straně Mark Burnham a Le Minh Truong, jeho centr našel Alexe Fialu a ten nadvakrát prostřelil brankáře - 2:3. I ve velkém vedru kluci odváděli maximum. Domácí pokusy byli spíše jen sporadické a na náhodu. Obrana vše dokázala zlikvidovat a tak Vašek Hrdlička musel řešit jen pár pokus z dálky. 

Druhý zápas jsme odehráli tak, jak bychom chtěli. S jistotou v obraně, míčem na kopačkách, v kombinaci. Jen škoda nejistoty v koncovce. V sobotu přivítáme Přední Kopaninu s chutí vrátit jim podzimní porážku.

Statistika: TJ PRAGA - SK Střešovice 1911 2:3 (2:2), branky: Alex Fiala-2, Le Minh Truong.

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Jovan Gliguroski - Jenda Maňhal, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Lukáš Barták - Alex Fiala, Milan Hrdlička, Adam Vejvoda.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY