U16 - T.J. Junior Praha 6:0 (3:0)

JuniorStřešovice - Týden po vysoké prohře v Újezdě nad Lesy jsme si celkem v pohodě poradili s Juniorem. Naše hra byla plná kombinací, větších či menších šancí, bojovnosti a chuti vyhrát. Od začátku jsme začali aktivně.

Už ve 3' vyzkoušel pozornost brankáře Lukáš Barták. V 5' uvolnil krásně Mark Burnham Alexe Fialu, tomu se míč zamotal pod nohy a ke střele už nedošlo. V 6' zahrozili i hosté, ale Filip Kodytek těsně před útočníkem míč uklidil a tak Tomáš Doležal, zaskakující za Vaška Hrdličku, zasahovat nemusel. Druhý pokus Alexe Fialy, tentokrát hlavou, chytil brankář Junioru. Stejně tak si poradil s prudkou střelou Lukáše Bartáka. Skvělý zákrok předvedl Tomáš Doležal, když zastavil samostatný únik hostí. V 17' se zastřeloval Mark Burnham - těsně vedle. Ve 21' už se poprvé radoval. Přehodil si míč na levačku a přesně přehodil brankáře - 1:0. Ve 22' Lukáš Barták sám proti brankáři nestihl udělat kličku.Ve 27' vystřelil z dálky Mark Burnham a jeho střela prošla pod hostujícím brankářem do branky - 2:0. Ve 39' našel Le Minh Truong v náběhu Michala Truxu, ten jen vyprášil gólmanovi rukavice. Ve 40' se konečně trefil Alex Fiala . pravou nohou přesně k tyči - 3:0.

Druhý poločas jsme naštěstí začali opět aktivně. Po přímém kopu ani Štěpán Jeleček ani Marek Papež gól nedali. V 51' hledal Milan Hrdlička centrem hlavu někoho z nabíhajících hráčů - marně. O minutu později podobný centr našel Alexe Fialu a ten našel jen tyč. V 55' podruhé sám proti gólmanovi Lukáš Barták nedal, odražený míč se po ose Truong - Fiala - Truxa dostal do branky - 4:0. Pak následovalo několik neproměněných šancí - Alex Fiala, 3x Le Minh Truong a nakonec ani Mark Burnham branku nedali. V 74' se Le Minh konečně dočkal. Autové vhazování k němu prodloužil Vašek Hrdlička (vyjímečně ne v brance) a bylo to - 5:0. Poslední naši branku přidal Ben Jetton, když zakončoval střelou po rychlém brejku - 6:0. Závěrečný tlak už k dalším brankám nevedl.

Kluci se po nepovedém zápase oklepali a předvedli fotbal, jak ho chceme vidět. Bojovnost, kombinaci i góly. Při troše klidu a štěstí v koncovce mohl být brankový rozdíl o dost větší.

Statistika: SK Střešovice 1911 - T.J.Junior Praha 6:0 (3:0), branky: Mark Burnham-2, Alex Fiala, Michal Truxa, Ben Jetton, Le Minh Truong.

Sestava: Tomáš Doležal - Jenda Maňhal, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Štěpán Jeleček, Marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Lukáš Barták, Alex Fiala - Milan Hrdlička, Vašek Hrdlička, Ben Jetton.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY