FK Újezd nad Lesy - U16 9:2 (3:2)

Ujezd nad LesyÚjezd nad Lesy - Bez naší tradiční stoperské dvojice jsme nastoupili v Újezdě nad Lesy proti místnímu FK, týmu, který na tom byl v tabulce stejně jako my. V první půli jsme mohli pomýšlet na dobrý výsledek, ve druhé jsme povolili debakl.

Na mokrém trávníku jsme začali šancí. Po pěkné kombinaci našla střela jen rukavice brankáře. Postupně přebírali iniciativu domácí, kterým povrch vyhovoval více než naší kombinaci. Ve 14' vyústil jejich tlak v první gól - 1:0. Po čtyřech minutách vedl dlaší nápor k přesné střele k tyči - 2:0. Ve 21' jsme se osmělili i my, výkop Vaška Hrdličky propadl za domácí obranu, ale Alex Fiala tváří v tvář brankáři přestřelil. Ve 23' centroval nadvakrát Lukáš Barták před branku, kde na zadní tyči osamocený Alex Fiala nemířil přesně. Dočkali jsme se až ve 30', kdy centr Michala Truxi našel Lukáše Bartáka, ten si položil brankáře a snížil - 2:1. O chvíli později šel důrazně za míčem Lukáš Barták, míč domácí brankář neudržel v rukavicích a Lukáš už měl lehkou roli - 2:2. Domácí si do poločasu vzali vedení zpět, nedůrazný odkop vrátil k tyči domácí kapitán - 3:2. 

Ach ty začátky druhých poločasů. Pokolikáte jsme již ztratili zápas v této fázi. 42' a důrazný kapitán Újezda a nedůrazná naše obrana - 4:2. 43' a stejná situace a - 5:2. Domácí kapitán versus naše obrana zatím 5:0. O odpověď jsme se pokusili po přímém kopu, Lukáš Barták ale prodloužení Alexe Fialy na hřišti nestihl. Nejkurióznější gól padl v 54'. Filip Kodytek odkopl míč tak nešťastně, že trefil napadajícího útočníka od něhož se míč obloukem snesl za Vaška Hrdličku - 6:2. Nadšeně hrající domácí ještě 3x potrestali nedůraznou a nepřesnou hru a tak jedeme z Újezda s debaklem - 9:2.

V první půli jsme s domácími drželi krok. Domácí sázeli na dlouhé míče, my na kombinaci. Ve druhé půli jsme se nedokázali srovnat s velmi tvrdou hrou, kdy domácí dohrávali souboje i bez míče. Nedokázala eliminovat nejsilnější domácí zbraň - kapitána, a ten vlastně rozhodl zápas sám (5+2). Tak teď se musíme oklepat a předvést dobrou hru v domácím utkání proti Junioru.

Statistika: FK Újezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 9:2 (3:2), branky: Lukáš Barták - 2.

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Filip Kodytek, Michal Truxa, Jovan Gliguroski - Milan Hrdlička, Lukáš Barták, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Alex Fiala, Dominik Pejdl.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY