U16 - Aritma 3:3 (1:0)

AritmaStřešovice - Týden po vítězství v Ďáblicích jsme přivítali na jaře se trápící Aritmu. Po dobrém podzimu na jaře nebodovala, nás zdobily 3 výhry. Herně jsme nezačali dobře.

Kombinace vázla, pohyb byl minimální. Stejně na tom byla i Aritma. Do vedení jsme šli my. Ve 13' napřáhl Mark Burnham, jeho střela se od tyče odrazila do vracejícího se obránce, který si ji srazil do branky - 1:0. Do poločasu se hra plná nepřesností odehrávala převážně uprostřed hřiště.

Tentokrát jsme nezaspali začátek édruhího poločasu. Ve 46' se krásně trefil Lukáš Barták - 2:0. Pořád to byl boj hlavně o střed hřiště. V 60' se k sólu nadechl Lukáš Barták a obešel vše, co mu stálo v cestě - 3:0. O chvíi později mohl vedení navýšit Le Minh Truong, ale trefil jen brankáře. A tak trestali hosté. Během dvou minut v 67 a 68' načapali obranu v nedbalkách - 3:2. Vítězství mohl potvrdit Alex Fiala, nepřesný odkop brankáře Aritmy vracel rychle zpět. Vyběhnuvšího brankáře neprostřelil a Le Minh Truong byl u zpomaleného míče až druhý. O výhru jsme přišli v nastaveném čase. Nepřesná přihrávka na půlce hřiště, rychlý přechod do útoku, samotný hráč mezi stopery a přesná střela - 3:3.

Aritma vytěžila z minima maximum. My jsme nepředvedli takový výkon jako posledně.

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha 3:3 (1:0), branky: Lukáš Barták-2, vlastní.

Sestava: Vašdk Hrdlička - Jovan Gliguroski, Matěj Puchinger, Lukáš Rys, Michal Truxa - Jenda Maňhal, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Alex Fiala, Lukáš Barták, Štěpán Jeleček, Milan Hrdlička, Filip Kodytek, Ben Jetton.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY