U16 - FK Dukla JM 1:9 (1:5)

DuklaStřešovice - Ve třetím jarním kole nás čekal lídr tabulky - Dukla Jižní Město. Měli jsme na kontě dvě výhry a pěkné skóre 16:0. Dukla je letos suveréní, ale chtěli jsme je potrápit. Ale ......

Už ve 3' jsme poprvé inkasovali - lehký centr nedůrazně odhlavičkujeme jen před osamoceného?? útočníka - 0:1. V 17' si s naší slabou malou domů dokázali hosté poradit - 0:2. Ve 21' si po dalším nedůrazu u brankové čáry našel míč cestu před naší branku a pak i do ní - 0:3. 26' a další špatný odkop a - 0:4. Pak jsme se konečně probrali i směrem vpřed. Mark Burnham si na půlce vzal míč a po pěkném sólu přes několik bránících hráčů se dostal k zakončení - 1:4. V 35' si slabý odkop Vaška Hrdličky našel opět jen hostujícího útočníka - 1:5. Pohříchu si šanci po " vlastní" ose vypracoval Dula až v 38', pokus skončil mimo. Duklu jsme po našich hrubkách lehce pustili do 5 šancí, které s přehledem zakončila. A bylo prakticky po zápase.

Ve druhé půli jsme se přece jen osmělili. Ve 41' Alex Fiala trefil jen padajícího brankáře. Ve 46' zkusil štěstí z přímého kopu Mark Burnham - vedle. Ve 48' zasatavila pokus Dukly tyč. V 54' se Dukle povedl rychlý brejk - 1:6. Pak měl dvě šance Mark Burnham, ale střely neměly dostatečnou přesnost. A Dukla dál trestala. V 61' se včas neposunula levá strana a z volného prostoru dokázala Dukla skórovat - 1:7. Ač Vašek Hrdlička chytil několik tutových šancí, další brance po zmatcích v obraně nezabránil - 1:8. V 76' padl poslední gól zápasu. Mark Burnham zatáhl míč po levé straně, našel ve vápně Milana Hrdličku, jehož střela trefila vyběhnuvšího brankáře. Následný rychlý kontr dopravili útočníci Dukly až do branky - 1:9.

Byl to z naší strany nepovedený zápas. Nedorozumění a zmatky v obraně Dukla krutě trestala. Chyby nás dost vyvedli z míry. Až ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, ale na rozjetou Duklu to nestačilo.

Statistika: SK Střešovice 1911 - Dukla Jižní Město 1:9 (1:5), branka: Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jan Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Štěpán Jeleček, Mark Burnham, Marek Papež, LeMinh Truong - Alex Fiala, Filip Kodytek - Jovan Gliguroski, Milan Hrdlička.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY