SK Dolní Chabry - U16 0:12 (0:6)

ChabryStřelnice v Chabrech - Po dlouhé zimní přestávce, vyplněné zápasy Zimní ligy a několika přípravnými zápasy, jsme se v první aprílový den postavili proti týmu z Dolních Chaber. 

Protože jsme vinou zranění, nemocí, lyžařských zájezdů a příprav na přijímačky nenatrénovali takovou porci jakou jsme si představovali, byli jsme sami zvědaví, jaký bude náš výkon. I když nám chyběli 3 hráči základní sestavy, pustili jsme se do soupeře s chutí. Už ve 3' zakončil přesně Ben Jetton akci Le Minh Truonga - 0:1. O chvíli později jeho pokus vykopl na brankové čáře domácí obránce. V 7' zakončil přesně Lukáš Barták po přesném pasu Le Minh Truonga - 0:2. V 10' šel míč rychle po ose Lukáš Barták-Ben Jetton- Adam Vejvoda, který mířil přesně - 0:3. Ve 14' svůj druhý gól přidal Ben Jetton, když bez přípravy našel volnou část branky - 0:4. Z pravé strany přišel i pátý gól, pohlednou kombiinaci zakončil výborně hrající Le Minh Truong - 0:5. Ve 27' zakončil gólový příděl Milan Hrdlička. po levé straně spolupracovali Michal Truxa-Adam Vejvoda-Lukáš Barták a na malém vápně číhající Milan Hrdlička - 0:6

Druhý poločas jsme začali opět aktivně. Ve 42' si na výlet z pozice stopara vyšlápl Lukáš Rys a předložil míč Lukášovi Bartákovi, který se nemýlil - 0:7. V 59' jeden z mnoha rohových kopů zakroutil do branky Pěkně Mark Burnham - 0:8. O minutu později vystihl nepřesnost v rozehrávce domácích Lukáš Barták a dovršil hattrick - 0:9. V 66' se podruhé z branky radoval Le Minh Truon. Vysunutí od lukáše Bartáka zakončil podél vybíhajícího brankáře - 0:10. V 76' se podruhé dočkal i Milan Hrdlička, o opět byl sám na malém vápně - 0:11. Gólový účet podtrhl Michal Truxa krásnou střelou na zadní tyč - 0:12.

Začátek jara se nám vydařil. Obrana pracovala spolehlivě a jedinou šanci jsme domácím povolili až v samotném závěru. Pokud jsme drželi míč na zemi, dařila se kombinace i finální přihrávka a díkybohu i zakončení (trefilo se hned 7 kluků). Tak snad to potvdíme i v příštím kole proti Slovanu Bohnice.

Statistika: SK Dolní Chabry - SK Střešovice 1911 0:12 (0:6), střelci: Barták-3, Truong, Jetton, Hrdlička M-2, Truxa, Burnham, Vejvoda-1.

Sestava: Tomáš Doležal - Štěpán Jeleček, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Lukáš Barták, Ben Jetton - Milan Hrdlička, Jan Maňhal.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY