FC Přední Kopanina - U16 5:3 (1:2)

KopaninaPřední Kopanina - Sobotní poledne nás zastihlo na hřišti Přední Kopaniny. Po nevydařeném utkání s TJ Praga ( jak herně, tak výsledkově) jsme chtěli bodovat. Stále bez 3 stabilních hráčů, ale se dvěma pomocníky z MD A.

Nezačali jsme špatně. Domácí měli míč na svých kopačkách, my jsme se dostávali do brejků. Poprvé v 10' z jednoho Lukáš Barták netrefil branku. Ve 13' pokus Le Minh Truonga vytěsnil brankář na roh. Ve 14' jsme se poprvé radovali. Marek Papež prokličkoval střed hřiště, Mark Burnham vyslal kolmici na Lukáše Bartáka, který podél brankáře nezaváhal - 0:1. Ve 26' se připomněli domácí, střelu zastavilo břevno. Ve 28' dokonale potrestal chybu domácí obrany Lukáš Barták, který i tentokrát řešil situaci 1:1 správně - 0:2. O minutu později hlavičkový pokus Kopaniny skončil těsně vedle. Ve 32' bylo sníženo. Na rohový kop skákal jen jediný hráč, domácí útočník, a mířil přesně - 1:2.

Bohužel jsme zaspali úvod druhé půle. Ve 42' využili domácí nedůraz naší obrany a z blízka vyrovnali - 2:2. Ve 46' průnik zastavil průnik útočníka Kopaniny Jovan Gliguroski jen za cenu faulu - penalta - 3:2. Řada byla na nás. Střelu Dominika Hlasici zastavila tyč, dorážku Lukáše Bartáka rozhodčí neuznal pro ofsajd, který viděl jen on ( ani asistent na čáre nic nesignalizoval). V 50' prudkou střelu Vašek Hrdlička vyrazil, dorážce už nedokázal zabránit - 4:2. Nevzdali jsme se a snažili se vyrovnat. Snížit se podařilo Lukášovi Bartákovi v 68', když dorazil střelu Le Minh Truonga - 4:3. Těsně před koncem, když jsme se tlačili dopředu, přišel kontr do otevřené obrany a pátý gól domácích - 5:3

Domácí byli po celý zápas častěji u míče, důraznější v osobních soubojích, ale postupně jsme se začali s tvrdší hrou srovnávat. Utkání rozhodl začátek druhého poločasu, který jsme zaspali. Mohou nás mrzet nevyužité šance v první půli a neuznaný gól v půli druhé.

Statistika: FC Přední Kopanina - SK Střešovice 1911 5:3 (1:2), branky: Lukáš Barták - 3.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jovam Gliguroski, Matěj Puchinger, Filip Kodytek, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Marek Papež, Dominik Hlasica - Lukáš Barták, Le Minh Truong, Milan Hrdlička.

Jirka Barták   

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY