U16 - TJ Praga 1:4 (1:4)

PragaStřešovice - Poslední utkání jsme vyhráli, i když po nevýrazném výkonu. Proti TJ PRAGA jsme chtěli nechat vzpomenout na výkon proti Aritmě, ale zažili jsme déja vu zápasu proti Újezdu. Nemastný neslaný výkon nestačil ani na jeden bod.

Začali jsme sice nadějně. Pomocník z r. 2000 Dan Lega se hned v 1' zjevil sám před brankářem. Jeho lob zastavilo břevno. Ve 3' si na centr počkal Lukáš Barták, ale hlavou trefil jen brankáře. V 5' přišel první pokus hostí. Autové vhazování jsme protihráče nechalu v klidu zpracovat, zamířit a neatakovaného vystřelit. Střela zapadla přesně na zadní tyč - 0:1. V 19' se podařilo vyrovnat Lukáši Bartákovi, když si míč z rohu gólman srazil do vlastní branky - 1:1. O chvíli později jsme zastavili průnik hostí jen za cenu faulu v pokutovém území, na penaltu si Vašek Hrdlička sáhl, bohužel ji nedokázal vytěsnit mimo branku - 1:2. Ve 22' přidali hosté další gól, když využili našeho nedůrazu před vlastní brankou - 1:3. Na rozdíl tří branek nám Pragovka odskočila ve 37' po zbytečně ztraceném míči uprostřed hřiště - 1:4

Ani ve druhé půli se náš výkon nezlepšil. Za zmínku stojí snad jen pokus Lukáše Bartáka ve 47', když ani nadvakrát hostujícího gólmana neprostřelil a pokus Milan Hrdličky, který také mířil jen do brankáře. Hosté pozorně bránili a snažili hrozili hlavně z rychlých brejků, ale žádný nebyl natolik nebezpečný, aby ohrozil Vaška Hrdličku.

Už třetí zápas se potýkáme s herní krizí. Většinu akcí se snažíme hrát individuálně. Vázne pohyb bez míče a na to navazující kombinace. Nedůrazně bráníme, necháváme soupeřům moc prostoru a času. Doufejme, že se to proti Přední Kopanině zlepší a kluci budou rozdávat trochu té fotbalové radosti.

Statistika: SK Střešovice 1911 - TJ Praga 1:4 (1:4), branka: Lukáš Barták.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jovan Glikuroski, Matěj Puchinger, Filip Kodytek, Michal Truxa - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Marek Papež, Dan Lega - Lukáš Barták, Le Minh Truong, Štěpán Jeleček, Milan Hrdlička, Ben Jetton. 

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY