Junior Praha - U16 1:3 (1:0)

JuniorMalešice - Poslední dvě utkání byly jako na houpačce. Nejprve přesvědčivý výkon a vítězství nad Aritmou a za týden bezkrevný výkon a domácí porážka od Újezda nad Lesy. Sami jsme byli zvědaví, zda tentokrát budeme nahoře nebo dole.

Ve 4' náš první pokus zastavil ofsjad. O chvíli později poprvé zakončoval Lukáš Barták po zemi, ale střela neměla patřičnou razanci. V 8' první střelu domácích vyráží Vašek Hrdlička, z rychlého brejku jsme vytěžili jen roh. Přetažený centr Marka Burnhama zasáhl Matěj Puchinger, bohužel těsně vedle. V 16' poslal pěknou kolmici na Le Minh Truonga, jeho pokus míří jen do brankáře. Ve 22' jsme rozehráli roh na krátko, markův centr překvapil Bena Jetton, kterému míč odskakuje, následně zakončuje Lukáš Barták - brankář vyráží na další roh. Na další centr Marka Burnhama vyskočil Jenda Maňhal, ale míš podskočil. Domácí hrozili hlavně po akcích na pravé straně, kde těžké souboje podtupoval hlavně Michal Truxa, který mohl opět naskočit po třízapasové pauze. S rychlonohým útočníkem si však dokázal poradit. Přesto jsme první inkasovali my. Předcházela tomu ztráta míče uprostřed hřiště, domácí rychle přenesli hru za naše obránce a souboj s útočníkem Matěj Puchinger nevyhrál - 1:0. Poslední šance v první půli přišla opět z našeho rohu. Centr zastavuje tyč, míš se dostal k nohám Matěje Puchingera, který bohužel nezamířil přesně.

Druhá půle začala našimi nepřesnostmi. Ztráceli jsme míč, nedokázali si pořádně přihrát. Nekombinovali jsme a jen nakopávali míče jako domácí. Ale tak hrát neumíme. Proto přicházely spíše pokusy domácích. Jednou nám pomohlo břevno, jindy nás zachránil svým zákrokem Vašek Hrdlička ( střela z malého vápna). Přesto se nám podařilo brzy vyrovnat. Akce Lukášů Bartáka a Ryse končí centrem druhého jmenovaného a přesnou hlavičkou Le Minh Truonga - 1:1. V 54' našel Dominik Hlasica Lukáše Ryse, jehož prudkou střelu brankář vytlačil mimo bránu. V 69' jsme se dostali do vedení. Odražeý míč z rohu posunul Michal Truxa k Lukášovi Bartákovi, který mířil po zemi přesně - 1:2. V 75' pojistil naše vedení Jenda Maňhal, který levačkou zakončil nájezd na bránu - 1:3. Poslední naše šanci měl Milan Hrdlička, který po pěkné kombinaci netrefil branku. Domácí sázeli hodně na střely z dálky. S nimi neměl Vašek Hrdlička velkou práci. Konec zápasu se nesl v duchu osobních soubojů, nakopávaných míčů a právě pokusů z větších vzdáleností. Doufejme, že v neděli výkon ještě vylepšíme.

Statistika: TJ Junior - SK Střešovice 1911 1:3 (1:0), branky: Lukáš Barták, Le Minh Truong, Jan Maňhal.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňnhal, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Mark Burnham, Ben Jetton- Lukáš Barták, Le Minh Truong, Štěpán Jeleček, Milan Hrdlička.

Jirka Barták  

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY