U16 - FK Újezd nad Lesy 1:2 (1:0)

Ujezd nad LesyStřešovice - V dalším zápase jsme na našem hřišti přivítali v sobotu po obědě celek FK Újezd nad Lesy. Po vydařeném výkonu na Aritmě jsme měli na co navazovat.

Zápas jsme začaly dobře, když v 1 minutě zápasu vystihl Le Minh Truong pomalou přihrávku stopera soupeře svému brankaři a vstřelil první branku zápasu. 1 : 0. Další hra se převážně odehrávala ve středu hřiště a převalovala se z jedné strany na druhou. Naši chlapci se zbytečně přetlačovali s urostlými hráči soupeře a přestávali hrát náš styl hry. Ve 20 minutě se soupeř poprvé dostal přes naší obranu a naše čisté konto udržel svým zákrokem v brance Vašek Hrdlička. Prohrané souboje jsme se snažili dohnat důrazem a faul ve 36 minutě na naší půlce dal možnost soupeři zahrát standardku, kde střelu zahranou přes naší zeď zastavila levá tyč branky odražený míč doběhl jen soupeř, který trestuhodně ze dvou metrů netrefil branku. Ve 40 minutě soupeř opět zahrával standardku, zde však střelu hlavou tečoval náš hráč ve zdi a míč si stáhl Vašek Hrdlička pro sebe. První poločas končí za stavu 1:0 pro nás.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním pojistit stav zápasu a hned ve 45 minutě jsme předvedli naší hru, kde si Mark Burnham ve středu hřiště vyměnil míč s Lukášem Bartákem zatáhl míč do levé strany a odtud našel centrem Le Minh Truonga, jehož střelu vytěsnil brankař soupeře na roh. Roh zahrával Mark Burnham, přetažený míč na zadní tyč však nikdo z našich hráčů netrefil. Díky teči soupeře se roh opakoval z druhé strany, avšak opět bez našeho ataku. Chlapci přestali běhat, všude jsme byli pozdě a soupeři jsme hru usnadňovali svými odkopy míčů k jeho hráčům. Ve 48 minutě soupeř vyrovnal na 1:1. Vzduchem letící míč podcenil v brance Vašek Hrdlička neudržel jej v rukách a vypadnutý míč pak za jeho záda uklidil nepokrytý hráč soupeře. V 65 minutě jsme konečně ve druhém poločase vystřelili na branku soupeře, ale střelu chytil brankář. Stále jsme se se soupeřem přetlačovali a prohrávali souboje z toho těžil soupeř, který ze standardky v 68 minutě změnil skóre zápasu na 1 : 2 pro FK Újezd nad Lesy. Ihned po naší rozehrávce jsme se sice snažili skóre zápasu změnit, ale naše akce končily na obráncích soupeře, nebo jeho brankaři. Zápas byl ukončen za stavu 1 : 2. 
Naše prohra pramenila především z neochoty některých hráčů bojovat, chtít hrát míč, běhat a hrát náš styl hry. Zbytečně jsme se přetlačovali se soupeřem, i když jsme si v poločase řekli, že se této konfrontaci vyhneme. Následně jsme se uchýlili ke snaze sám protlačit míč přes několik hráčů místo osvědčeného přihraj a naběhni.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FK Újezd nad Lesy 1:2 (1:0), branka: Le Minh Truong.

Milan Hrdlička

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY