U16 - SK Ďáblice 0:4 (0:3)

DabliceStřešovice - Čtvrtým letošním soupeřem nám v sobotu byly Ďáblice, jeden z favoritů skupiny. Po těžkém zápase s Duklou JM přišel druhý těžký zápas. 

Začali jsme s opatrnější taktkikou, jen s jedním útočníkem, zato pěti záložníky. Od začátku to bylo znát. Hosté drželi míč, při ztrátě hned začali napadat. Přesto první střelecký pokus patřil nám. Mark Burnham napřáhl z dálky - nad. Pak začala bitva o míč uprostřed hřiště. Pokusy hostí z dálky nacházely jen rukavice Vaška Hrdličky. My se do zakončení moc nedostali. Ve 23' kopal Lukáš Barták přímý kop z nadějné vzdálenosti. Jeho slabší střela brankáře nezaskočila. Jeho dlouhý výkop stopeři nestačili odvrátit a střela hostujícího útočníka s přispěním teče našla cíl - 0:1. Nejnebezpečnější byly Ďáblice z rychlých brejků. Tak padl i druhý gól ve 32'. Rychlíka z Ďáblic nestihl zastavit nikdo z obránců a ten nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci -  0:2. Těsně před koncem půle jsme inkasovali potřetí. Přesný pas za obranu a přesná střela -  0:3.

Ve druhé půli jsme se vrátili k tradičnínu rozestavení. A to naší hře prospělo. Přesto jsme inkasovali další gól a opět z rychlého brejku - 0:4. Teprve pak jsme se začali prosazovat i my. V 51' dostal hezký pas mezi obránce, ale brankáře neprostřelil. V 57' se po rohovém kopu ke střele prodral Matěj Puchiger, ale přestřelil. V 63' další brejk Lukáše Bartáka vyrazil brankář, dorážka Lukáše Ryse skončila na břevně. V poslední šanci se objevil Le Minh Truong, těsně před ním zásahl opět gólman. Ve druhé půli jsme hráli s Ďáblicemi vyrovnanou partii. Nakolik to bylo díky nám nebo tím, že hosté polevili nedokážu posoudit. Velká škoda neproměněných šancí.

Hosté nás předčili zejména nasazením, touho po vítězství, ovládáním míče v pohybu a efektivitou v zakončení.

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Ďáblice 0:4 (0:3).

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Jovan Glikuroski - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Lukáš Rys, Le Minh Truong, Dominik Hlasica - Lukáš Barták, Milan Hrdlička, Ben Jetton.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY