FK Dukla JM - U16 5:2 (2:2)

DuklaJižní Město - Třetí kolo nás zavedlo na Jižní Město, kde jsme se utkali z Duklou JM, týmu složenému převážně z kluků ročníku 2000. Utkání začalo opatrně.

V 5' přišla ale první sprcha. Běžný souboj v pokutovém území posoudil rozhodčí jako faul a domácí vedli po ppokutovém kopu - 1:0. Odpověď přišla rychle. V 8' první pokus zakončil Le Minh Truong jen nad. Následný nepřesný výkop brankáře vrátil pohotově Lukáš Barták pod padajícím brankářem - 1:1. V 11' zkusil podruhé štěstí Le Minh Truong, míč zastavila tyč. Ve 22' se podruhé prosadil Lukáš Barták, když mu za obranu poslal míč Mark Burnham - 1:2. Ve 30' se řítil sám na domácého brankáře Lukáš Barták, míč si před ním posunul a brankáři nezbylo než ho faulovat. K překvapení všech se faul nepískal, Michal Truxa se neudržel a po slovním výroku na adresu rozhodčího byl vyloučen. Ve 31' kopali domácí po dalším nepřesném výroku rozhodčího přímý kop, na který byl Vašek Hrdlička krátký - 2:2. Do konce poločasu přišli dvě velké šance domácích. Obě zlikvidoval Vašek Hrdlička za vydatné pomoci obránců.

Ve druhé půli jsme se vlastně jen bránili atakům Dukly. Klukům vzal chuť do hry svým přístupem rozhodčí. Domácí využívali početní výhodu a tlačili se do zakončení. Ve 47' sedla rána domácímu hráči z 20 metrů - 3:2. Další branka padla v 61'. Rohový kop našel hlavu domácího hráče - 4:2. Poslední rána přišla po nešťastném výkopu od vlastní branky. Těžký míč od obránce nasměroval Vašek Hrdlička jen k hráči Dukly, kterému se podařilo obloukem přehodit vše, co mu stálo v cestě - 5:2.

Odehráli jsme těžké utkání. První půle, až do vyloučení, byla vyrovnaná. Ve druhé byla znát na klucích frustrace (špatně se hraje proti nepřízni rozhodčího), už jim ani nezbývalo moc sil k útočení a vlastně se jen bránili útokům domácích. Teď se hlavně oklepat a dobře se připravit na sobotní utkáním s Ďáblicemi.

Statistika: FK DUKLA JM - SK Střešovice 1911 5:2 (2:2) - branky: Lukáš Barták - 2.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jovan Gliguroski, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Dan Burnham, Ben Jetton, Lukáš Barták, Mark Burnham, Domink Hlasica - Le Minh Truong - Štěpán Jeleček, Dominik Pejdl, Milan Hrdlička.

Jirka Barták  

   

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY