U16 - SK Dolní Chabry 8:1 (5:1)

ChabryStřešovice - Druhý zápas jsme sehráli proti hráčům SK Dolní Chabry. Tentokrát jsme se dostavili v plném počtu a s Jovanem Gliguroskim z 00 a tak bylo na střídačce trochu plno. Zápas jsme začali náporem. Ve 2' zatáhl míč Michal Truxa, jeho centr se dostal k Filipovi Kodytkovi, který přestřelil.

 

O chvíli později zahrává roh Mark Burnham, Le Minh Truong hlavou míč netrefil a z dorážky branku minul. V 6' se hra přelévala rychle ze strany na stranu, nakonec zakončoval Lukáš Rys těsně nad. V 9 jsme udělali první chybu, na soupeřův rohový kop nikdo z našich nevyskočil, míč dopadl před volného útočníka, který nekompromisně prostřelil Vaška Hrdličku, jenž míč jen tečoval - 0:1.

 

V 10' bylo vyrovnáno. Přímý kop rozehrál Mark Burnham, míš se přes obranu dostal k Lukášovi Bartákovi, který mířil přesně - 1:1. Ve 26' vyslal kolmici na Lukáše Bartáka Mark Burnham, Lukáš si míč ještě postrčil, ale daleko od kopaček a brankář stihl vyběhnout a následnou střelu vyrazit. Ve 31' jsme ukázali parádní kombinaci. Mark Burnham našel za obranou naběhnutého Adama Vejvodu, který z první sklepl na Le Minh Truonga a ten zvyšuje na 2:1.

 

Další gól dal opět Le Minh Truong. Sehrávku od Lukáše Ryse poslal dloubáčkem přes vyběhnuvšího brankáře - 3:1. O minutu později završil Le Minh Truong hattrick. Přetažený roh Marka Burnhama vrací na střed Lukáš Rys a Le Minh skóruje - 4:1. Poslední gól prvního poločasu vstřelil Mark Burnham krásnou křižnou střelou - 5:1

 

Druhý poločas začal opět naším náporem. Ve 42' našel Lukáš Rys pěknou sehrávkou za obranou Bena Jettona - 6:1. O chvíli později náš závar před soupeřovou brankou zakončil tvrdou střelou Matěj Puchinger - těsně vedle. Následuje několik našich pokusů - bez úspěchu. Až v 64' byl Mark Burnham faulován v pokutovém území. Penaltu kopal Milan Hrdlička - 7:1. Poslední gól dal Lukáš Barták, když si míč zatáhl, přpravil a přesně vystřelil - 8:1.

 

V 70' poprvé šel do branky Dominik Pejdl, který přišel z Řep a odbyl si první minuty v týmu. Práce neměl moc, spíše se zapojoval do kombinace a tam nezaváhal. 

Šancí jsme měli zase na několik zápasů. Pořád máme co zlepšovat, zejména zakončení. V sobotu se na hřišti Dukly Jižní Město pokusíme prodloužit vítěznou sérii.

 

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Dolní Chabry 8:1 (5:1), branky: Le Minh Truong-3, Lukáš Barták-2, Milan Hrdlička, Mark Burnham, Ben Jetton-1.

Sestava: Vašek Hrdlička (Dominik Pejdl) - Dominik Hlasica, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Jovan Gliguroski - Le Minh Truopng, Lukáš Rys, Mark Burnham, Michal Truxa - Lukáš Barták, Ben Jetton - Štěpán Jeleček, Jenda Maňhal, Milan Hrdlička, Adam Vejvoda.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY