FK Klánovice – U16 2:1 (1:0)

KlanoviceKlánovice - V dalekých Klánovicích jsme vstoupili do zápasu dobře. Vytvořili jsme si opět celou řadu dobrých střeleckých příležitostí, ale s koncovkou máme na jaře veliký problém. Soupeře jsme pouštěli do hry jenom po stranách a ohrozit naši bránu jsme jim nepovolili.
Hráči hráli takticky velice zdatně a po delší době byla vidět i vůle obránců podpořit hru přechodem jeden na jednoho a přízemní rozehrávkou. Klánovice hrozily z rohových kopů, které zahrávali velice dobře. Po jednom z nich se nám nepodařilo pokrýt urostlejší hráče domácích a do šaten jsme šli s jednobrankovou ztrátou. Neměli jsme důvod něco měnit a druhý poločas se tomu prvnímu v mnohém podobal. Usilovným napadáním se nám podařilo získat spoustu míčů a podnikali jsme opravdu nebývale hodně útočných výpadů. Jeden se nám podařilo proměnit, když po úprku a následném centru Strupka zavěsil hlavou skvěle hrající Kuivalainen. Do konce utkání zbývalo ještě asi dvacet minut, domácím hráčům se lepila nervozita na paty a druhý gól v síti domácích visel ve vzduchu. Žádnou šanci jsme však nevyužili. Klánovice odolaly našemu tlaku a začaly útočit. Blížil se konec utkání a nám docházely síly. Domácí toho využili a po jednom úniku se jim podařilo našeho brankáře překonat. Na úplný závěr jsme přeskupili řady, vrhli veškeré síly do útoku, ale gól jsme již nevstřelili.

Sestava: Dražil – Müller, Kučera, Blažek, Jouglíček – Laštuvka, Kuivalainen, Kubálek, Javorský – Strupek, Štric (K)

Střídali: Najman M.

Góly (asistence): Kuivalainen (Strupek)

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY