U16 – SK Aritma Praha 2:1 (2:1)

AritmaStřešovice - Na utkání s Aritmou se vždy velice těšíme. Neděle nebyla výjimkou. Naši stoupající formu jsme prezentovali dobře a odměnou byl vedoucí gól Štrice z pokutového kopu. Hostím se podařilo rychle vyrovnat rychlou povedenou akcí.
Do konce poločasu jsme dokázali proměnit jedinou z četných gólových příležitostí, kdy Strupek pěkném průniku Dolínka zakončoval do prázdné. V druhém poločase se na některých hráčích začala projevovat únava, neboť se hrálo ve velmi vysokém tempu. Přesto jsme se dostali do dalších několika vyložených šancí, ale zamířit do černého se nám již nepodařilo. Aritma si vytvořila některé příležitosti výhradně po standardních situacích. Střelecky však našeho brankáře ohrozila pouze jedinkrát. Utkání skončilo těsným rozdílem 2:1, i když v kolonce vstřelených branek bychom si přáli větší číslo.

Sestava: Dražil – Müller, Šírl, Blažek, Najman M. – Vejvoda, Kučera, Kubálek, Dolínek – Strupek, Štric (K)
Střídali: Štyks, Kuivalainen Dále připraven: Najman P.
Góly (asistence): Štric, Strupek (Dolínek)

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY