U16 - FK Admira Praha B 3:1 (1:1)

Admira

Střešovice – v neděli k nám zavítal další tým, který usiluje o druhou příčku (za námi) – FK Admira Praha „97“. Chtěli jsme zůstat spravedliví a nechtěli jsme nikoho z dalších týmů „zvýhodňovat“ v boji o 2. příčku, a proto bylo naším cílem porazit dalšího silného soupeře.

 

Motivací bylo pro nás i to, že před zápasem jsme z rukou Radka Trhlíka a dalších členů výboru FO obdrželi zlaté medaile za výhru v 1. třídě MD sezóny 2012/2013 - video.

Soupeř souhlasil s hrou na výborně upraveném travnatém hřišti, a my se mohli těšit na další pěkný fotbalový zážitek. Vytrvalý déšť však neustával a „lisáče“ znamenaly pro některé hráče občasné podklouznutí, přesto rozhodnutí obou týmů hrát na trávě hře pomohlo. Již ve 4‘ vybojoval Tomáš Pazourek roh a ten zatočil Petr Doležal tak, že brankář skončil i s míčem za brankovou čarou – 1:0. V 12‘ po rohovém kopu střílí Tomáš Pazourek mimo. V 13‘ nachází Martin Kašpar rozběhnutého Petra Doležala, který střílí gól, ale hostující pomezní odmával ofsajd (?). Hosté zahrozili poprvé v 14‘, ale Osi v naší bráně neměl problém. V 25‘ nenápadná střela Martina Kašpara hodně pozlobila hostujícího brankáře. V 28‘ vybídl Martin Kašpar do šance Petra Doležala, ale ten střílí těsně vedle. V 30‘ si na centr Lukáše Timka naběhl Martin Kašpar, ale vyznamenal se hostující brankář (pokryl i další 2 dorážky Kašpiho). „Nedá, dostaneš“ platilo i teď. Zaváhání naší obrany v 35‘ využili hosté k vyrovnání – 1:1. V 37‘ mohlo být ještě hůř, ale zachránil nás Osi výborným zákrokem. V 38‘ po střele Martina Kašpara (dnes mu nebylo přáno) zazvonilo břevno branky hostí.

Druhý poločas již byl plně v naší režii, soupeř se téměř nedostal do našeho vápna, ale góly stále nepřicházely. V 43‘ prudkou střelu Davida Džuneva sráží obrana na roh, ze kterého Jára Malík trefuje hlavou vedle. Džunimu se střelba zalíbila a pálil následující minuty ostošest (pro nás bohužel mimo branku soupeře). Džuni v 48‘ nabídl šanci Járovi, ale ten prováhal ideální moment. V 54‘ přímý kop Petra Doležala lehce tečuje Jára Malík, ale pouze do tyče. V 62‘ měl dvě šance Petr Doležal, ale branka soupeře jakoby byla zakletá. V 63‘ krásnou střelu Davida Džuneva vytěsnil ještě hezčím zákrokem brankář soupeře na břevno. V 65‘ měl soupeř ojedinělou šanci, ale Osi byl na místě. Po dalších našich šancích přišla 68‘ – Martin Kašpar přenesl hru na Martina Vyskočila a ten předvedl „kanonýrskou fazonu“ – 2:1. V 72‘ byl ve vápně před očima rozhodčího hozen rukama na zem Tomáš Kouklík a z pokutového kopu se Tomáš nemýlil – 3:1. V 74‘ ještě mohl skórovat Martin Vyskočil, ale mířil vedle.

 

Závěrem:

Opět jsme narazili na výborného a hlavně fotbalového soupeře. Poučena z posledního vzájemného utkání, přijela Admira tentokráte i s 3-mi „96“ a výborným hráčem č. 11 Tomáš Junek (ročník narození „98“), který nám dělal asi největší problémy. Naši kluci proti tomu postavili naši kombinační rychlou hru, postavenou na hojném využívání křídelních prostor. Soupeř dlouho odolával našemu tlaku hlavně díky vynikajícímu brankáři. Rozhodující gól padl v závěru z kopačky Martina Vyskočila, který se trefil již ve čtvrtém utkání po sobě!!

Poslední utkání hrajeme v neděli 2.6.2013 od 17:00 na Chodově s JM Chodov a pak už zbývá jen závěrečná oslava výborného roku (neděle 9.6.2013).

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek,

V poli : Lukáš Timko, Lukáš Vegricht, Petr Koutský, Petr Těšínský, Tomáš Pazourek, Petr Doležal, Martin Kašpar, David Džunev, Pavel Ferstl, Jarda Malík.

Střídali: Martin Vyskočil, Ludva Lenk. Martin Roušal, Tonda Masner, Tomáš Kouklík,

Připraven: Ondřej Pospíchal, Adam Šperl

 

Střelci SKS v utkání:

4‘ Petr Doležal, 68’ Martin Vyskočil, 72‘ Tomáš Kouklík (p)

Zapsal - Libor Kašpar  26.5.2013

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY