PU: U16 – ABC Braník 1:1 (1:0)

BranikStřešovice – k dalšímu přípravnému zápasu jsme nastoupili v sobotu dopoledne. Prověřit nás měl soupeř, se kterým každou sezónu svádíme prestižní souboje – ABC Braník. Braník přijel v lehce pozměněné sestavě, ale kvality týmu jednoznačně potvrzují – loňská výhra v Přeboru Prahy SŽ a i přípravné zápasy (Výhra nad ČL Beroun U17 3:1; Vlašim U17 1:1).

Přestože všechna utkání těchto celků jsou velmi prestižní, je na klucích z obou stran vidět, že se fotbalově respektují a že se na každý zápas těší, protože to je vždy hezký fotbal.

 Na první gól jsme nečekali dlouho. V 6‘ šel důrazně do osobního souboje před naším vápnem Petr Koutský, Míra Bláha přesným nákopem našel rozběhnutého Tomáše Kouklíka a ten zkušeně uklidil míč ke vzdálenější tyči – 1:0 (video). V 8‘ nebezpečnou střelu hráče Braníka likviduje Jakub Turek (video). Ve 14‘ vhazuje aut Petr Doležal, Tomáš Kouklík prodlužuje, ale nabíhající Martin Kašpar těžký míč nedokázal zkrotit (video). V 16‘ jsme měli štěstí, když střela soupeře jen těsně míjí naší branku. Důrazným napadáním soupeřovy rozehrávky měli šanci Tonda Masner a David Džunev, ale gól z toho nebyl (video). Těsně před poločasem měl šanci Honza Novotný (Braník), ale Osi zachránil (video). A v poslední minutě se našim klukům povedla pěkná kombinace, které chybělo pouze gólové zakončení (video).

Druhý poločas začal nastřeleným břevnem naší branky (video). V 44‘ hlavičkuje po našem rohu Martin Kašpar, ale brankář neměl problém. Následně přišla série šancí Braníka, ale opět bez gólového efektu (video). V 62‘ se po autu Jakuba Turka dostává do šance Martin Kašpar, ale mířil těsně vedle (video). V 66‘ zahrává soupeř trestný kop, ale Osi ve zdi obětavě zachraňuje (video). V 70‘ jsme vyrobili hrubku a soupeř již neměl problém vyrovnat – 1:1 (video). V následné minutě měl po rohu velkou šanci Jára Malík, ale přestřelil (video). Tak utkání skončilo remízou 1:1.

 

 

Závěrem :

Myslím si, že remíza byla spravedlivá, i když by utkání slušela spíše remíza 3:3, popř. 4:4. Rozhodně, kdybychom vyhráli, tak by to bylo vítězství šťastné. Kluci z Braníka určitě chtěli dát svému trenérovi ke svátku (v sobotu bylo Radima) minimálně remízový výsledek, ale v proměňování šancí byli hodně „jaloví“ (podobně jako naši kluci). Proto se dá říci, že nakonec remízový výsledek dali k svátku trenérovi Štvrtňovi naši kluci svou chybou.

Každopádně to byl zajímavý zápas a znovu nám ukázal, kde musíme ještě přidat do začátku soutěže.

Příští sobotu 1.9. od 13 hodin přivítáme ve Střešovicích přeborový mladší dorost Sokola Stodůlky.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek, (od 41‘ Ondra Pospíchal)

V poli : Martin Vyskočil, Petr Koutský, Jára Malík, Martin Roušal, Míra Bláha, Petr Doležal, David Džunev, Martin Kašpar,  Pavel Ferstl, Tomáš Kouklík,

Střídali: Lukáš Timko, Anthony Masner, Ludvík Lenk, Lukáš Vegricht, Marek Rajniš, Jakub Turek.

 

Střelci SKS v utkání:

6‘ Tomáš Kouklík.

 

Zapsal - Libor Kašpar  25.8.2012

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY