PU: SKS U16 – SKS U17 4:2 (1:2)

SKS_1911

Střešovice - v sobotu v 13 hodin jsme nastoupili za úmorného vedra na Střešovickou UMT proti našim „96“. Oba týmy měly za sebou náročné týdenní soustředění. Z 25 hráčů našeho kádru bylo v sobotu k dispozici 16 kluků, ale soupeř byl na tom ještě hůř, proto ještě 2 naši hráči posílili soupeře. Poslední klání obou mužstev skončilo 0:3, a tak jsme doufali v lepší výsledek. Utkání se již hrálo podle pravidel dorostu, tzn. 2 x 40 minut.

 Prvních 10 minut utkání bylo jen oťukávání z obou stran bez jediné šance na jedné, či druhé straně. Dalších 15 minut jsme již začali postupně získávat sebevědomí a dá se říci, že i drobnou převahu, ale stále bez větší šance. V 25‘ Osi špatně rozehrál na stopera a nabídnutou šanci soupeř bez problémů využil – 0:1. V 27‘ se do šance dostával Petr Doležal, ale ani on, ani další závar v šestnátce soupeře, gólem neskončil. V 32‘ soupeř rozjel rychlou akci po pravé straně, kterou zakončil pěkným volejem do protipohybu brankáře - 0:2. Naštěstí hned v 34‘ vhazuje aut u soupeřova vápna Martin Roušal, Martin Kašpar prodlužuje a naše nová posila – Ludvík Lenk nekompromisně snižuje - 1:2.

Aktivně jsme začali i druhou půli a hned v 43‘ důrazně atakuje Davida Přibyla Tomáš Kouklík a následnou „malou domů“ vystihl Petr Doležal a srovnává na - 2:2. Soupeře vyrovnání hodně zaskočilo a naši kluci již začali mít v utkání navrch. V 55‘ založili kluci od naší branky hezkou akci na jeden dotek, následně uvolňuje Tomáš Kouklík na pravém křídle Pavla Ferstla, jehož přízemní centr uklízí na zadní tyči do branky Martin Kašpar - 3:2. Po tomto gólu se již hra hodně otevřela a přicházely šance na obou stranách. V 57‘ při nedorozumění Petra Koutského s Ondrou Pospíchalem v brance, končí malá domů těsně vedle naší opuštěné branky. Přežili jsme i velkou šanci soupeře po následném rohu (útočník z malého vápna přestřelil naší branku). V 66‘ má šanci při samostatném brejku Ludvík Lenk, ale trefuje nohy brankáře. V 70‘ je v šanci Pavel Ferstl, ale také neproměňuje. V 71‘ je obdobná šance soupeře zakončena podobně. Po následném rohu vyráží nebezpečnou střelu Martina Rotheho Ondra Pospíchal efektní robinzonádou. V 77‘ měl šanci Tonda Masner, ale mířil mimo. Skóre utkání uzavřel po rohu Lukáše Timka hlavou Martin Kašpar, když vyskočil nejvýše – 4:2

                         

Závěrem :

Výsledek samozřejmě potěšil, ale nesmíme jej přeceňovat - je to stále jen příprava a obě mužstva měla v nohách týdenní soustředění. Přesto je možné v zápase najít negativa i pozitiva.

Negativa: zbytečné chyby v rozehrávce od vlastní branky (jako při obdržené první brance), příliš mnoho zkažených přihrávek (např. Vejška), stále ještě někdy zbytečné „bezhlavé“ nákopy (občas Jára, i když je to někdy lepší z pozice stopera), špatná produktivita při šancích ve vápně.

Pozitiva: kluky nezlomil nepříznivý vývoj (prohrávali 0:2), velká snaha rozehrávat po zemi od brankáře, úspěšné souboje Tomčíka s výborným Davidem Přibylem, vypracování si velkého množství šancí.

 

Blahopřeji zároveň Ludvíku Lenkovi k prvnímu gólu za Střešovice v prvním utkání!!

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek, (od 41‘ Ondra Pospíchal)

V poli : Lukáš Timko, Petr Koutský, Jára Malík, Martin Roušal, Martin Vyskočil, Petr Doležal, David Džunev, Martin Kašpar,  Pavel Ferstl, Tomáš Kouklík,

Střídali: Anthony Masner, Ludvík Lenk, Jakub Turek.

 

Za „96“: Jarda Fišer, Adam Šperl.

 

Střelci SKS v utkání:

34‘ Ludvík Lenk; 43‘ Petr Doležal; 55‘, 78‘ Martin Kašpar.

 

Zapsal - Libor Kašpar  18.8.2012

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY