SK Aritma Praha - U15 2:4 (0:3)

Vokovice - Na konci krásného svatováclavského víkendu jsme nastupovali u našich sousedů na jejich hlavním hřišti s cílem odlepit se ze spodku tabulky, protože skoro všichni naši hráči se už uzdravili a dokonce jsme mohli počítat s jednou „tajnou“ posilou – Markem Yarullinem..

V novém seskupení, které jsme zvolili už minulý zápas proti Tempu, který kluci odehráli velmi dobře jsme nastoupili i dnes (dvě změny). Od začátku jsme měli více ze hry a zejména podpora obránců do ofenzívy se ukázala jako rozhodující faktor pro toto utkání..

Už v 5.minutě vystihl Šimon Krejčí na naší polovině přihrávku domácích a jako severokorejská raketa projel celých 50m až před brankáře, kterého ještě stačil přehodit -0:1!

Za dalších pět minut vyjel s míčem další obránce (oslavenec Vašek Muroň), přihrál Stepanovi Ulyanovovi na hrotu, který druhým dotekem poslal na levé straně další řítící se torpédo jménem Vojta Bartošek, který zamířil přesně k tyči – 0:2 ! Vzápětí přichází rohový kop a spolupráce obou střelců Vojta centruje a Šimon nekompromisně na malém vápně zakončuje – 0:3 ! Ještě další branka nám nebyla uznána pro ofsajd a další slibné příležitosti jsme nevyužili, těsně před poločasem David Puchala z malého vápna trefil břevno…

Tentokrát se klukům vydařil i vstup do druhého poločasu – Adam Trávníček vybojoval míč pro Stepana a ten postřelil domácího brankáře počtvrté ! Z naší strany potom hra trochu ochabla, hlavně jsme si nepočínali důrazně v zakončení našich příležitostí (např. Maty Frank z malého vápna tyč, a další), ale naopak jsme dvakrát lacino inkasovali…

PS.Celkově však výborná první půle, týmový výkon a pochvala pro Marka Yarullina, který s námi byl úplně poprvé !!

Sestava: Boublík – Krejčí, Rožec, Muroň ©, Sládek, Řehák, Trávníček, Puchala, Bartošek, Yarullin Ulyanov,

Střídali: Vilhelm,Frank Klinka Kubín, Houba

Branky: Krejčí 2x, Bartošek, Ulyanov

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY