SK Čechie Uhříněves - U15 0:8 (0:5)

UhrinevesDubeč - Předposlední kolo nás svedlo dohromady s předposledním týmem soutěže. V neděli odpoledne jsme jeli až do daleké Dubče odčinit porážku s Vršovicemi.

A začali jsme dobře. Ve 3' dostal Lukáš Barták přihrávku od Michala Truxi a nemýlil se - 0:1. O chvíli později se po levé straně protáhl Lukáš Rys našel Lukáše Bartáka, který jen trefil brankáře a Mark Burnham dorážku přestřelil. V 6' vedl Lukáš Barták míč tak dlouho sám, až se zjevil osamocený před brankou a trefil se podruhé - 0:2. V 8' se poprvé zastřeloval Ryota Nakano, zatím do brankáře. Ve 12' pokus Michala Truxi vytlačil domácí gólman na roh. V 18' se z dálky do míče opřel Filip Kodytek a bylo to - 0:3. Ve 25' zkompletoval hatrick Lukáš Barták, když zužitkoval nabídku od Bena Jettona - 0:4. Pak se poprvé osmělili domácí. Střelu z přímého kopu Vašek Hrdlička v pohodě zneškodnil. Z protiútoku se po samostatné akci prosadil Michal Truxa - 0:5. V poslední minutě s k pokutovému kopu postavili domácí. Prudká střela se však do branky nevešla.

Do druh= půlky jsme nastoupili vlažně a dovolili domácím vyrovnat hru uprostřed hřiště. Ve 43' střela domácích mířila jen vedle. Na opačné straně Lukáš Barták místo přihrávky na volného Marka Burnhama volil střelu - do brankáře. V 50' to zkusil Mark Burnham - zatím nad. Kombinace domácích ke gólu taky nevedla. V 52' zachytil nepovedenou malou domů Mark Burnham a s míčem na noze došel až do branky - 0:6. Jeho další dva pokusy zkončili buď mimo nebo na tyčce. V konci zápasu se pak prosadili Lukáš Rys střelou z dálky - 0:7 a  Ryota Nakano po pěkné kombinaci 0:8.

Statistika: SK Čechie Uhříněves - SK Střešovice 1911 0:8 (0:5), branky: Lukáš Barták-3, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Mark Burnham, Ryota Nakano-1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Lukáš Rys, Marek Papež - Lukáš Barzák, Ryota Nakano - Štěpán Jeleček, Ben Jetton.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY