U15 - SK Dolní Chabry 11:0 (4:0)

ChabryStřešovice - V sobotním odpoledni jsme přivítali ve Střešovicích k odvetnému utkání celek SK Dolní Chabry. Měli jsme jim co vracet - podzimní prohru 1:3. Hosté k nám přijeli v jiné sestavě a v počtu 10 hráčů.

Hned ve 2' vykopl Vašek Hrdlička míč na polovinu soupeře, kde ho svým důrazem vybojoval Lukáš Barták a svou šanci proměnil - 1:0. Pěknou akci předvedl v 6' na levé straně Mark Burnham, následoval centr před branku, kam si nabíhal Adam Vejvoda, míč ho však přeskočil. Ve stejné minutě se po kombinaci s Benem Jettonem dostal k zakončení Lukáš Barták a zvýšil na 2:0. V 10' se k penaltě, kterou vybojoval, postavil Mark Burnham a trefil přesně - 3:0. Ve 13' získal míč Ben Jetton, poslal krásnou přihrávku nabíhajícímu Markovi Burnhamovi, který nezaváhal - 4:0. V dalším průběhu prvního poločasu jsme předvedli několik pěkných akcí, ale zároveň jsme ukázali, co vše se dá zahodit. Do šancí se postupně dostali Lukáš Barták, dvakrát levačkou vedle, Adam Vejvoda, hlavou vedle, Michal Truxa také vedle. Po kombinaci Mark Burnham-Adam Vejvoda-Lukáš Barták se ke střele z míst pokutového kopu dostal posledně jmenovaný, ale přestřelil. V poslední šanci poločasu ve 33' byl opět Lukáš Barták, který si naběhl na roh Marka Burnhema, ale hlavičkoval mimo. Poločas jsme dohráli na soupeřově polovině bez dalších šancí.

Do druhého pločasu jsme nastoupili s přecevzetím zlepšiz koncovku a proměnit co nejvíce šancí. Hned ve 36' se to povedlo Markovi Burnhamovi, který nedal brankáři šanci-5:0. Ve 38' střílel Lukáš Barták jen do rukavic hostujícího brankáře. Ve 44' se Lukáš Barták konečně prosadil, zpracoval si míč za obranu, udělal kličku a do prázdné zvyšovla na 6:0. Ve 49' si na rohový kop naběhl Michal Truxa, bohužel hlavičkoval mimo. Další přihrávku za obranu dostihl Lukáš Barták a zakončil přesně - 7:0. Ihned po rozehrávce ukořistil míč Mark Burnham, vyslal vpřed Le Minh Truonga, ten terfuje jen gólmana. V 50' jsme vybojovali míč, který Mark Burnham uklidil do branky-8:0. V 52' si vyměnili míš Lukáš Rys a Mark Burnham, který opět skóroval - 9:0. Akci Le Minh Truonga zakončoval Michal Truxa pouze do tyče. O chvíli později našla sehrávka od Michala Truxy Adama Vejvodu, který levačkou nedal brankáři šanci-10:0. V 61' svou šanci využil Le Minh Truong, když proměnil sehrávku od Adama Vejvody-11:0.

Proti nekompletnímu soupeři jsme předvedli dobrý výkon, plný kombinací a střeleckých zakončení. Hrálo se převážně na soupeřově polovině. I přes vysoký počet vstřelených branek kluci nepolevili ve výkonu a jen naše nepřesnost nás stála ještě vyšší skóre.

Statistika: SK Střešovice 1911- SK Dolní Chabry 11:0 (4:0). Branky: Mark Burnham-5, Lukáš Barták-4, LeMinh Truong, Adam Vejvoda-1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Marek Papež, Mark Burnham, Ben Magendas, LeMinh Truong - Lukáš Barták, Ben Jetton, Dan Džunev, Štěpán Jeleček, Adam Vejvoda.

Milan Hrdlička

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY