U15 - SK Zbraslav 13:0 (7:0)

ZbraslavStřešovice - V krásním slunečném počasí jsme si ve Střešovicích otevřeli střelnici proti SK Zbraslavi, která přijela v hodně oslabené sestavě s polovinou kluků z kategorie mladších žáků. Na první branku jsme čekali až do 13'.

Do té doby jsme měli jen tři střely na branku, nejnebezpečnější byl pokus Le Minha Truonga, který zastavila tyč. Pak už přišli góly. Začal to Lukáš Barták. Nedůrazně odkopnutý rohový kop vrátil prudkou střelou do brány - 1:0. Druhý gól dal opět Lukáš Barták a opět po rohu Michala Truxy. Stejná situace, stejný gól - 2:0. Do třetice se prosadil Lukáš Barták, který dorazil brankářem vyraženou střelu Ryoty Nakana - 3:0. Ve 25' se poprvé trefil Le Minh Truong. Akci po ose Marek Papež-Lukáš Barták zakončil přesnou střelou - 4:0. Podruhé se Le Minh Truong prosadil, když byl u míče, který se odrazil od tyče po střele Ryoty Nakana dřív než brankář - 5:0. Ve 32' se dočkal i Ryota Nakano, když si naběhl na přihrávku od Bena Magendase a levou podél brankáře mířil přesně - 6:0. Tečku za prvním poločasem udělal Lukáš Barták. Po spolupráci L.M. Truonga - Matějě Puchingera a Bena Jettona byl sám před brnakářem Zbraslavi - 7:0.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Z naší strany přibylo nepřesných střel. Ve 42' posadil Ryota Nakano rohový kop na hlavu Lukáše Bartáka a ten se s pomocí břevna skóroval - 8:0. O minutu později servíroval Ryota Nakano opět před branku, Milan Hrdlička trefil jen gólmana. Ve 47' si za obranu na sehrávku Bena Jettona zaběhl Lukáš Barták a mířil přesně - 9:0. V 52' dal Ben Magendas do běhu Ryotovi nakanovi, ten udělal kličku brankáři a ač tísněn obráncem, trefil prázdnou branku - 10:0. V 58' si krásnou střelou z 22 metrů naposledy mezi střelce zapsal Lukáš Barták - 11:0. V 64' zkompletoval hattrick i Ryota Nakano - 12:0. Účet zápasu uzavřel Milan Hrdlička, který si naběhl na prudkou přihrávku od Ryoty Nakana - 13:0.

V zápase jsme jasně dominovali, byť jsme ještě nebyli v kompletní sestavě (5 omluvenek). Vašek Hrdlička neměl vlastně žádnou velkou práci. O vyšší skóre nás připravila jen naše ukvapenost v zakončení, protože střel jsme měli mnoho, ale mnoho jich také končilo mimo branku. Postupně jsme se přizpůsobili pomalejší hře soupeře, což by se nám proti silnějším týmům mohlo nevyplatit. 

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Zbraslav 13:0 (7:0), branky: Lukáš Barták-7, Ryota Nakano-3, Le Minh Truong-2, Milan Hrdlička-1.

Sestava? Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Marek Papež, Lukáš Barták, Ben Magendas,- Le Minh Truong - Ben Jetton, Ryota Nakano, Milna Hrdlička, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY