Sokol Kolovraty - U15 2:4 (0:4)

KolovratyKolovraty - Pro první jarní vítězství jsme si dojeli do Kolovrat. Ještě ne v kompletní sestavě jsme domácím vrátili podzimní prohru 1:0 ze Střešovic. Naše nepřítomné jsme nahradili klukama z ročníku 2002.

Začali jsme aktivně. Ve 3' se poprvé před brankářem objevil sám Ryota Nakano, ale ten jeho prudkou střelu vytlačil na roh. V 5' se na pravé straně k centru dostal Dominik Hlasica, jeho přihrávka, dvakrát tečovaná, skončila u Le Minh Truonga a ten otevřel skóre - 0:1. V 11' se poprvé v zápase trefil Ryota Nakano. Nepřesná hra ve středu hřiště resultovala v malou domů domácích hráčů. Skákající míč brankář vyrazil jen k R. Nakanovi a ten po kličce trefoval prázdnou bránu. V 17' házel aut aktivní Michal Truxa. Jeho hod až do pokutového území se po závaru dostal k volnému Markovi Papežovi a ten neminul - 0:3. O chvíli později první akci stačili domácí ještě zneškodnit, ale Ben Jetton odražený míč nasměroval na Ryotu Nakana, který přidal svůj druhý gól - 0:4. První poločas se už dohrál bez větších šancí.

Ve druhém poločase se kluci dostávali do zakončení buď po samostatných akcích nebo z dálky. Ve 41' mířil Mark Burnham jen vysoko nad. Další pokus vyslal až v 51' Le Minh Truong, ale také vedle. Poté se utkání odehrávalo hlavně uprostřed hřiště. Naše kombinace nebyla přesná. Domácí spoléhali na nákopy za obranu, které končily buď ofsajdem, nebo u našeho brankáře. V 55' se do míče levou nohou opřel Ben Jetton, ale těsně přestřelil. Neujaly se ani pokusy Mark Burnhama z přímého kopu, ani Ryoty Nakana, který vysoko přestřelil. V 63' se domácím podařilo snížit. Naše autové vhazování jsme poprvé mířili dozadu a ne dopředu. Kličku Lukáše Bartáka soupeř vystihl a našel před bránou osamoceného spoluhráče - 1:4. V 66' se podruhé trefili domácí. Pěkně zahraný přímý kop usměrnil do branky nikým nehlídaný kapitán - 2:4. A to bylo z obou stran vše.

První jarní vítězství bylo zasloužené, i když výkon nebyl úplně ideální. Po rychlém vedení jsme se nějak upokojili a ubrali na bojovnosti, přesnosti a pohybu. Dobrý výkon podal v brance zaskakující Tadeáš Vyleťal. 

Statistika: Sokol Kolovraty - SK Střešovice 1911 2:4, branky: Ryota Nakano-2, Le Minh Truong, Marek Papež.

Sestava: Tadeáš Vyleťal - Jenda Maňhal, Lukáš Barták, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Domink Hlasica, Mark Burnham, Le Minh Truong, Marek Papež - Ryota Nakano, Ben Jetton, Štěpán Jeleček, Adam Vejvoda, Kuba Řehák.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY