U15 - ABC Braník 1:2 (1:1)

BranikStřešovice - Ve druhém jarním kole jsme přivítali mužstvo ABC Braník. Podzimní utkání jsme prohráli 1:5, i přes velký počet šancí na vstřelení gólu. V sestavě nám chyběli tři stabilní hráči ( F. Kodytek, M. Puchinger a J. Maňhal).

Od začátku bylo znát, že to bude tvrdé a vyrovnané utkání. V první akci se ocitl Le Minh Truong, který ale po akci Marka Papeže a Bena Magendase nezakončil. V 8' vybojoval na pravé straně míč marek papež, našel před brankou Ryotu Nakana, ale jeho pokus brankář hostí vyrazil na roh. O minutu později zachytil výkop hostí Lukáš Rys, jeho míč za obranu odehráli braničtí jen k Ryotovi Nakanovi a ten poprvé překonal brankáře - 1:0. Ve 26' na dlouhý nákop reagoval vyběhnutím Vašek Hrdlička, první míč odehrál, ten ale zachytil hostující hráč a přesným lobem vyrovnal skóre - 1:1. V dalším náznaku šance se objevil Kuba Řehák (02), ale míč si nepřipravil přesně a brankář byl u něho dřív. Ve 32' centr Lukáše bartáka našel Marka Burnhame, ale ani on na gólmana nevyzrál. V poslední minutě prvního poločasu vybojoval míč v pokutovém území Mark Burnham, ale jeho podražení rozhodčí jako faul neposoudil.

Druhou půli jsme začali dvěma šancemi - přetažený centr na zadní tyč dostihl Lukáš Barták, ale trefil jen brankáře - Ryota Nakano zakončil akci Bena Jettona střelou nad. V 50' jsme dostali druhý gól my. Střelu z poza vápna Vašek Hrdlička napoprvé v rukou neudržel a dobíhající útočník dokopl míč do branky přes jeho ruce. Místo faulu rozhodčí branku uznal - 1:2. Když byl o chvíli později Vašek Hrdlička opět zbytečně faulován, kluky to nakoplo. Jejich snaha a tvrdost se zvýšily. Na změnu skóre jsme měli ještě dvě velké příležitosti. V 64' vyslal skvělou střelu pod břevno Lukáš Barták, ale když už jsme se začínali radovat, zjevila se brankářova ruka a míč postrčila nad břevno. V 66' zakončení Jakuba Řeháka jen o centimetry minulo branku.

Odehráli jsme kvalitní zápas s nešťastným výsledkem. V zápase jsme byli lepší, měli víc střel i šancí, ale vstřelili méně gólů a na to se hraje. Kluci z Braníka, i když byli většinou o rok mladší, předvedli kvalitní hru s množstvím tvrdých soubojů, občas až na hranici sebezranění. Nám zase chyběl  klid a štěstí v zakončení. Tak snad za týden proti Sokolu Kolovraty.

Statistika: SK Střešovice 1911 - ABC Braník 1:2 (1:1), branka: Ryota Nakano.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Lukáš Barták, Michal Truxa - Marek Papež, Mark Burnham, Ben Magendas, Le Minh Truong - Ryota Nakano, Ben Jetton, Štěpán Jeleček, Dan Džunev, Jakub Řehák.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY