SK Aritma Praha - U15 6:2 (4:1)

AritmaVokovice - Poslední podzimní kolo jsme odehráli proti tradičnímu rivalovi z Vokovic - Aritmě. Hrálo se už ve čtvrtek při umělém osvětlení. Při neúčasti pouze dvou hráčů základní sestavy jsme pomýšleli na bodový zisk.

 

Začalo se oboustranně opatrně. My jsme se snažili napadat hned rozehrávku domácích. A to se nám i vyplatilo. Už v 2' poprvé zahrozil Lukáš Barták, který si narazil s Markem Burnhamem a jeho střela šla kousek nad. V 5' vystihl nepřesnou rozehrávku domácích Ryota Nakano a s přehledem překonal brankáře - 0:1. Domácí odpověděli v 15'. Dominik Hlasica podběhl vyšší nákop za obranu a samostatný únik zakočila Aritma přesně - 1:1. Asi o dvě minuty později další náběh za obranu a následný centr skončil přesnou střelou domácích - 2:1. Domácí byli na koni, na nás padla deka. Ve 32' se po rohovém kopu hlavou prosadil osamocený domácí útočník - 3:1. Ve 33' další samostatný útok zakončil hráč Aritmy nekompromisně - 4:1. 

 

Na začátku druhého poločasu jsme se připomněli i my. Pohlednou kombinaci zakončil střelou Lukáš Barták, ale brankář stačil vyrazit na roh. Pak následovaly dvě šance Aritmy. První včasným vyběhnutím překazil Vašek Hrdlička, druhá střela šla jen těsně vedle. Ve 45' snížil Ryota Nakano, který zakončil akci Adama Vejvody, který se probil přes dva hráče - 4:2. V 51' zakočoval opět Ryota Nakano, ale jeho technickou střelu domácí brankář chytil. V 53' přišel trest za neproměněné šance. Centr z trestného kopu nebyl schopen nikdo z našich odkopnout až si míč našel domácí útočník a nemýli se - 5:2. Konečnou podobu výsledku dali domácí opt po samostatném úniku 6:2. V poslední akci zápasu byli opět domácí. Prudkou střelu Vašek Hrdlička dokázal vyrazit, dorážku pak vykopl z brankové čáry Petr Ptáčník, který vypomáhal v tomto utkání ze SŽ B.

 

Závěr: Poslední utkání se nám nepovedlo. I když jsme brzy vedli, nedokázali jsme s domácími držet krok. Jejich dlouhé nákopy často propadaly až za obranu, kde jsme byli pomaleji než domácí. Chyběla nám bojovnost uprostřed hřiště a větší touha po vítězství.

 

Statistika: SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911 6:2(4:1), branky: Ryota Nakano - 2.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dan Džunev, Lukáš Barták, Matěj Puchinger, Dominik Hlasica - Adam Vejvoda, Marek Papež, Mark Burnham, Filip Kodytek - Ryota Nakano, Tonda Švarc, Petr Ptáčník, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY