U15 - SK Čechie Uhříněves 4:0 (3:0)

UhrinevesStřešovice - Týden po debaklu s Unionem Vršovice jsme nastoupili k reparátu s Čechií Ukříněves. A byl to povedený reparát. Zápas jsme měli pod kontrolou a jen opět slabší produktivita zabránila vyššímu vítězství.

Začali jsme aktivně. Od první minuty jsme se tlačili před hostující branku a postupně přicházely i šance. První střela Bena Magendanse skončila ještě vedle. V 6' jsme se radovali poprvé, když si rychle zahraný aut posunul Lukáš Barták mezi obránce, těsně před brankovou čárou sehrál prudce pod sebe, kam si naběhl Adam Vejvoda a prudkou ranou nedal brankáři šanci - 1:0. V 10' sklepl Adam Vejvoda míč proti noze Markovi Burnhamovi, ale ten nezamířil přesně. O chvíli později napřáhl z 18 metrů Ryota Nakano, ale netrefil branku. V 17'se vydal na výlet Dan Džunev. Přešel přes několik hráčů, vysunul Ryotu Nakana, ale jeho slabou střelu levačkou brankář chytil. V 19' zahrávali hosté rohový kop. Následnou střelu vyrazil reflexivně na břevno Vašek Hrdlička. O minutu později náš roh prodloužil Dominik Hlasica na Tondu Švarce. Jeho střela šla těsně vedle. Další akci vedl po straně Adam Vejvoda, jeho centr si stáhl Ryota Nakano, ale střela se mezi tyče nevešla. Ani akce po ose Lukáš Barták - Ryota Nakano - Mark Burnham ke gólu nevedla. Ve 30' přišel druhý gól. Nakrátko rozehraný přímý kop vrací před branku Lukáš Barták. Jeho centr vyrazil jen na břevno hostující brankář, následně vybojoval míč Lukáš Rys, posunul ho na Ryotu Nakana, který se uvolnil a nekompromisně zakončil - 2:0. Ve 31' si vybojoval míč Ryota Nakano a samostaný únik zakončil třetí brankou - 3:0.

Druhý poločas se nesl ve znamení toho prvního. Máme tlak, ale bez větší gólové šance. Ve 43' prudkou střelu vyrazil brankář k Ryotovi Nakanovi, ale ten z dorážky míjí. Obrovskou šanci jsme neproměnil v 53'. Nejprve střílel Matěj Puchinger jen do bránícího hráče. Následnou střelu z 1 metru trefil Dominik Hlasica jen do brankáře. Co je možné taky nedat. Potom přišla pětiminutovka, ve které jsme trochu polevili a nechali hosty několikrát zahrozit. Se všemi šancemi si poradila obrana anebo brankář. V 64' se v další obrovské šanci objevil Ryota Nakano, kdy mu kolmici za obranu vyslal Mark Burnham, ale Ryota prováhal nejlepší okamžik pro střelu a pak už mu brankář hostí snížil střelecký úhel. Poslední branku jsme dali v 70'. Střelu Marka Burnhama brankář jen vyrazil na roh. Po jeho zahrání se k míči probojoval Ben Magendans a zakončuje přesně - 4:0.

Závěr: Po špatném zápasu přišel další, tentokrát výborný. Až se nechce věřit, že to je jedno a to samé družstvo. Tentokrát nás ctila bojovnost, rychlost i hlad po zakončení a v neposlední řadě dobrá obranná hra.

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Čechie Uhříněves 4:0 (3:0), branky: Nakano - 2, Vejvoda, Magendans - 1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Dan Džunev - Dominik Hlasica, Mark Burnham, Ben Magendans, Adam Vejvoda - Ryota Nakono, Lukáš Barták - Tonda Švarc, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY