U15 - Union Vršovice 0:8 (0:3)

VrsoviceStřešovice - Týden po skvělém (byť prohraném) zápase proti Loku Vltavím jsme narazili na vedoucí tým tabulky - Union Vršovice. A zápas to byl z naší strany nejhorší v sezóně.

 Od začátku jsme byli pomalejší, málo důrazní a jakoby ustrašení, že hrajeme proti lídrovi soutěže. V první šanci se sice ocitl Ryota Nakano, ale byl faulován těsně před pokutovým územím. Zákrok nebyl odměněn ani žlutou kartou a slabší střelu Lukáše Bartáka vršovický brankář v klidu chytil. Už v 8' jsme po nedůrazu před vlastní brankou dostali laciný gól, když střílel zcela nekrytý hráč Vršovic - 0:1. Další gól padl ve 25', když další nedorozumění v obraně potrestal střelou podél Vaška Hrdličky hostující útočník - 0:2. Ve 30' se v podobné situaci tentýž háč opět nemýlil - 0:3. 

Ani ve druhém poločase se naše hra nezlepšila. Hosté ve 43' vstřelili čtvrtý gól, když rohový kop nadvakrát dorazili za Vaška Hrdličku - 0:4. Ve 45' vystřelil ze střední vzdálenosti Ryota Nakano, lae nepřesně. V 51' se opět radovali hosté. Jeden hráč natřikrát dostal míč do naší branky - 0:5. V 56' zahrál Mark Burnham rohový kop, ale efektní pokus Ryoty Nakana patičkou skončil vedle branky. O chvíli později utekl po straně hráč hostí, jeho sehrávku jsme odkopli jen do zad Matěje Puchingera, od něho spadl míč před úplně volného útočníka a ten se nemýlil - 0:6. To už jsme hráli jen o 10, protože postupně odstoupili oba stopeři, Lukáš Barták kvůli poraněným zádům a Matěj Puchinger poté co špatně dopadl na ruku. V 69' jsme pak dostali dvě branky. Nejdříve střela nekrytého vršovického hráče - 0:7. O chvilinku později na rohový kop vyskončil jen hostující hráč a nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci - 0:8.

Závěr: Tohle byl náš zatím nejhorší výkon v této sezóně. Byli jsme bez bojovnosti, pohybu (ten chyběl skoro úplně), bez kombinace, bez nápadu. Jediné dvě střely na branku byly po přímých kopech a obě byly slabé a na brankáře. Snad jsme si vybrali špatnou chvilku a v posledních dvou utkáních dokážeme hrát to, co v minulých zápasech.

Statistika: Sk Střešovice 1911 - SK Union Vršovice 0:8 (0:3).

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda MaŃhal, Lukáš Barták, Matěj Puchinger, Filip Kodytek - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Le Minh Truong, Marek Papež - Dominik Hlasica, Ryota Nakano, Dan Džunev.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY