Loko Vltavín - U15 4:3 (3:1)

loko vltavinHolešovice - Osmé kolo přeboru přineslo náš první duel s mužstvem Loko Vltavín. Čekali jsme malou UMT, ale překvapivě se hrálo na pěkné přírodní trávě. Terén byl sice trochu mokrý, ale jinak skvěle připravený.

Nezačali jsme nejlépe. V 6' šli domácí rychle po levé straně. Prudkou přihrávku zpět nezachytil, vlivem podklouznutí, ani jeden obránce a tak měl nabíhající útočník snadnou práci trefit k tyči - 1:0. To nás ale nakoplo. V 9' jsme zahrávali rohový kop. Hlavičku domácí gólman podběhl, ale na brankové čáře ho zastoupil obránce. O minutu později na přímý kop Lukáše Ryse naběhl Ryota Nakano, ale hlavou branku netrefil. Ve 13' jsme vyrovnali. Marek Papež našel vlevo Ryotu Nakana, ten se uvolnil a odcentroval na nabíhajícího Lukáše Bartáka, který propasíroval míč mezi nohama domácího brankáře - 1:1. V 16' šli domácí opět do vedení. Nepovedený odkop trefil do zad jen našeho stopera, míč se odráží k soupeři, který trefil k přední tyči než se Vašek Hrdlička stačil přemístit - 2:1. Pak jsme se tlačili za vyrovnáním, ale opět jsme zklamali v koncovce. Z našeho tlaku přišel gól domácích. Ve 26' přišel rychlý brejk a přesná koncovka - 3:1.

Herně vyrovnaný zápas pokračoval i po přestávce. Ve 37' měli velkou šanci domácí. Po rohovém kopu přišlo zakončení, které na poslední chvíli vypíchl Vašek Hrdlička mimo branku. Ve 40' přišla naše velká šance. Mark Burnham našel na pravé straně Lukáše Bartáka, ten po individuální akci hledal před brankou Ryotu Nakana, jeho střelu ale stihl zablokovat domácí gólman - škoda, to byla tutovka. Ve 42' se pěknou akci blýskl Ryota Nakano, ale trefil jen tyč. Na následující roh si naběhl Le Minh Truong, ale hlavičkoval jen do míst, které hlídali obránci. V 50' si dlouhý nákop za naší obranu vyčíhla Vašek Hrdlička a včasným výběhěm míč odkopl. Ve 41' snižuje Lukáš Barták, jehož dalekonosná střela překvapila všechny, včetně brankáře - 3:2.Náš tlak se stupňuje, ale bezvýsledně. A tak přišel trest. V 65' dostal za naší obranu přesný míč domácí rychlík a nedal Vašškovi Hrdličkovi v brance šanci - 4:2. Kluci to ale nazabalili. Již o minutu později snížil Mark Burnham, když těsně před brankářem tečoval přímý kop - 4:3. I přes další tlak se nám už vyrovnat nepodařilo. Škoda.

Závěr: Odehráli jsme pěkné utkání proti silnému soupeři. Opět jsme museli stahovat náskok. Všichni, bez vyjímky, podali super výkon. Nevzdali žádný souboj. Pěkně kombinovali. Jen nás zase zklamala koncovka. Pozitivní bylo, že se i přes nepříznivý výsledek a krátící se čas snažili vstřelit alespoň vyrovnávací branku.

Statistika: Loko Vltavín - SK Střešovice 1911 4:3 (3:1), branky: Lukáš Barták-2, Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Filip Kodytek - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Le Minh Truong, Marek Papež - Lukáš Barták, Ryota Nakano, Dominik Hlasica, Milan Hrdlička, Štěpán Jeleček, Tonda Švarc.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY