U15 - FA Praha 1:0 (0:0)

FA prahaStřešovice - Dalším soupeřem v podzimní části nám byl celek FA Praha. Do sestavy se vrátila většina těch, co delší dobu chyběli. Od začátku jsme byli lepším týmem.

Ve 4' zahrával přímý kop Lukáš Barták, ale jeho sice umístěnou ale slabou střelu brankář chytil. O minutu později vyslal kolmici Ryota Nakano na Lukáše Bartáka, který nemířil mezi tyče. Dál jsme úspěšně kombinovali, vyhrávali většinu osobních soubojů. ale chyběla překvapující finální přihrávka. Ve 28' přišla šance hostí, kterou včasným vyběhnutím zneškodnil Vašek Hrdlička. O odpověď se pokusil ve 29' Mark Burnham, ale jeho střela zpoza vápna šla nad. V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale opět jsme se trápili v koncovce.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Ve 39' rozehrával přímý kop Lukáš Rys. Jeho centr prodloužil před branku Jenda Maňhal, ale Le Minh Truong z pěti metrů přestřelil. O minutu později předvedl individuální akci Ryota Nakano, ale po kličkované mezi obránci trefil jen brankáře. Ve 46' se po pěkné kombinaci opět před hostující brankou zjevil Ryota Nakano. Jeho střelu gólman hostí v klidu chytil. V 52' jsme se konečně dočkali branky. Přímý kop z 20 metrú zakroutil přes zeď lukáš Barták tak pěkně, že se po míči brankář natahoval marně - 1:0. Do konce zápasu měl ještě tri šance Ryota Nakano, ale vani jeden pokus brankou neskončil. Protože dlouhé nakopávané míče hostujících hráčů skvěle zachytávala obrana s brankářem, jednogólový náskok vydržel do konce zápasu.

Závěr: Proti minulému zápasu jsme se hodně zlepšili. Kluci bojovali, neuhýbali z osobních soubojů, efektně kombinovali a zakončovali. Bohužel nepřesnost v koncovce nás stála vyšší výhru. 

Statistika: SK Střešovice 1911 - FA Praha 1:0 (0:0), branka: Lukáš Barták.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Filip Kodytek - Marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong, Adam Vejvoda - Lukáš Barták, Ryota Nakano, Dominik Hlasica, Štěpán Jelešek, Milan Hrdlička, Tonda Švarc.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY