SK Dolní Chabry - U15 3:1 (2:1)

ChabryDolní Chabry - V šestém kole jsme zamířili do Dolních Chaber. Hrálo se na pěkné přírodní trávě. Po dvou vyhraných utkáních jsme si mysleli na 3 body. Ale člověk míní, a .....

Začali jsme útočně. Ve 2' jsme se ujali vedení po akci Marka Papeže a zakončení Lukáše Bartáka - 0:1. V 5' utekl po prav straně Filip Kodytek, k jeho centru se probil Adam Vejvoda, posunul na Le Minha Truonga, který se uvolnil a vybídl ke skórování Marka Burnhama. Jeho střela skončila bohužel na tyči. V 7' domácí vyrovnali. Vysoký míč podskočil Matěj Puchinger, potom se nedomluvil s vybíhajícím Vaškem Hrdličkou a chaberský útočník jen lehce zakončoval do prázdné branky - 1:1. V 9' se před domácím brankářem zjevil Lukáš Barták, ale místo střely volil oblouček, který brankář chytil. Ve 14' nás soupeř zatlačil před branku, další vysoký míč nezastavila obrana, Vašek Hrdlička vyběhl proti hráči. Střelu, která přišla po kličce vykopl z branky vracející se Adam Vejvoda. Ve 21' si na další míč za obranu naběhl rychlonohý útočník a nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci - 2:1. Snažíme se o odpověď. Zahráváme rychle po sobě dva rohové kopy. Po jednom se k opakované střele dostal Lukáš Barták, ale neproměnil. Další šance po ose Mark Burnham - Lukáš Barták a zakončující Le Minh Truong domácí brankář zneškodnil. Těsně před poločasem se ke střele dostal Filip Kodytek, ale bohužel minul. 

Druhá půle začala tlakem domácích. Nejdříve zablokovanou střelu uklidil do zámezí včas Lukáš Rys. Přímý kop vyrazil Vašek Hrdlička na břevno. Pak jsme se chvilku snažili my. Přihrávku Marka Papeže netrefil Lukáš Barták, Lukáš Rys z dálky nezamířil přesně, Mark Burnham napřáhl z 20 metrů, ale také vedle. V 61' měl velkou šanci Le Minh Truong - domácí brankář neudržel míč v rukavicích a následná dorážka skončila opět jen na tyči. Z protiútoku dali domácí gól. Rychlý brejk po pravé straně zakončil útočník střelou, kterou Vašek Hrdlička vyrazil jen kousek před sebe a druhý nehlídaný útočník dával do prázdné - 3:1. Přímý kop Lukáše Bartáka se do branky nevešel a tak tři body zůstaly v Chabrech.

Závěr: Proti skvělému výkonu proti Dukle bylo toto utkání jen slabým odvarem. Málo pohybu, málo důrazu, menší hlad po vítězství. Hodně sehrávek končilo na kopačkách domácích. I zakončení postrádalo přesnost. 

Statistika: SK Dolní Chabry - SK Střešovice 1911 3:1 (2:1), branka: Lukáš Barták.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Štěpán Jeleček - Adam Vejvoda, Marek Papež, Le Minh Truong, Dominik Hlasica - Mark Burnham, Lukáš Barták, Milan Hrdlička, Marek Papež.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY