SK Zbraslav - U15 1:7 (0:4)

ZbraslavZbraslav - První letošní výhry jsme se dočkali ve 4. kole přeboru na hřišti SK Zbraslav. V zápase jsme byli lepší a konečně se nám dařilo i střelecky. Výhra mohla být i vyšší, ale domácí brankář byl proti.

Začali jsme náporem. Ve 4' rozehrál Lukáš Barták roh nakrátko s Markem Burnhamem, následný centr Lukáše Bartáka zapadl k překvapení všech do branky - 0:1. O minutu později se prosadil Le Minh Truong po sehrávce od Marka Papeže - 0:2. Ve 14' zatáhl míč po pravé straně Lukáš Barták a jeho nabídkou nepohrdl Marek Papež - 0:3. Tou dobou jsme měli jasnou převahu. Domácí jsme na naší polovinu moc nopuštěli a jejich dlouhé nákopy sbírala včas obrana nebo Vašek Hrdlička. V 17' se po straně protáhl Mark Burnham, jeho nabídku před Lukášem Bartákem zachytil domácí gólman. Ve 28' vybojoval míč Tomáš Novák, jeho centr brankář jen prodloužil před úplně volného Marka Burnhama a ten nezaváhal - 0:4. Jediná šance domácích přišla ve 32'. Vysokou nahrávku Štěpán Jeleček na půlce nezachytil, ale daleko z branky včas vyběhl Vašek Hrdlička a míč včas odkopl do bezpečí. 

Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako první. Ve 41' se po sehrávce Jendy Maňhala prosadil Filip Kodytek střelou podél brankáře - 0:5. V 51' zaznamenal svůj druhý gól Lukáš Barták. Sehrávku za obranu od Marka Burnhama dostihl ještě před vyběhnuvším brankářem, kličku zakončil přesnou střelou levačkou - 0:6. V 58' přišla další šance. Při postupu 3 na 2 držel Dominik Hlasica míč tak dlouho, až mu nezbylo než vystřelit. Jeho střela do branky nezamířila. V 63' se podruhé trefil i Le Minh Truong. Přímý kop Marka Papeže brankář jen vyrazil jen před Le Minha, ten se nemýlil - 0:7. Čisté konto jsme přeci jen neudrželi. V 65' vysoký nákop domácího hráče přeletěl i  Vaška Hrdličku a skončil v naší brance - 1:7.  

Závěr: Konečně jsme se prosadili střelecky. Ale pořád jsme měli i další příležitosti, které zakončujeme zbrkle. Po vstřelení druhého gólu jsme překvapivě zvolnili. Míč místo zpracování, létal z první nepřesně. Místo roztažení do stran, jsme se snažili přeplněným středem. Postupně se to začalo zlepšovat a hned jsme byli opět nebezpeční. Příští týden proti Dukle ale budeme muset předvést o hodně lepší výkon.

Statistika: SK Zbraslav - SK Střešovice 1911 1:7 (0:4), branky: L.Barták, L. Truong - 2, F. Kodytek, M. Burham, M. Papež - 1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Štěpán Jeleček - Filip Kodytek, Mark Burnham, Le Minh Truong, Marek Papež - Lukáš Barták, Dominik Hlasica, Milan Hrdlička, Tomáš Novák.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY