U15 - Sokol Kolovraty 0:1 (0:1)

KolovratyStřešovice - 3.kolo přeboru a soupeř z Kolovrat. Konečně jsme chtěli protrhnout střeleckou smůlu. Spousta šancí, ale slabá produktivita. V úvodu zápasu jsme soupeře trochu zatlačili.

První střelu chytil gólman, druhá šla jen těsně vedle. Střelu Marka Burnhama jen tak tak vyrazil brankář na roh. Zato hosté skórovali hned z první šance v 9' - při dlouhém nákopu za obranu špatně komunikovala obrana s brankářem a kolovratský hráč uklízel míč do prázdné branky - 0:1. S klukama to neotřáslo a snažili se o odpověď. V 15' střílel Lukáš Barták, z otočky trefil jen brankáře. V 18' Ryota Nakano v brejku zakončil slabou střelu, kterou stihl vracející se obránce zastavit. Ve 23' jsme se dostali k přečíslení 3 na 2, ale Ryota Nakano zvolil kličku, kterou mu brankář vystihl. Ve 32' se opět připomněli Kolovraty. Prudkou střelu Vašek Hrdlička vyrazil nad branku. V poslední šanci prvního poločasu byl Filip Kodytek, který zakončoval pohotově levačkou, ale brankář jeho střelu vyrazil.

Ve druhém poločasu jsme se tlačili víc před hostující branku. Kolovraty vsadily na delší nákopy a rychlé brejky do naší vytažené obrany. Ve 43' jednu takovou šanci zlikvidoval Vašek Hrdlička. Druhý pokus šel vedle. V této fázi se hra odehrávala nejvíce uprostřed hřiště, kde se bojovalo o každý míč. V 53' se do šance dostal Filip Kodytek, ale sám byl překvapen, že se k němu míč dostal, že na dlouhou nohu trefil jen brakáře hostí.

Závěr: V dalším utkání marně hledáme střeleckou mušku. Šancí si vytvoříme dostatek, ale jejich proměňování je náš největší problém. Snaha a bojovnost se klukům upřít nedá. Kombinace se daří, ale chybí klid a trocha štěstí v zakončování.

Statistika: SK Střešovice 1911 - Sokol Kolovraty 0:1 (0:1).

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Lukáš Rys, Lukáš Barták, Antonín Švarc - Dominik Hlasica, Mark Burnham, Le Minh Truong, Adam Vejvoda - Filip Kodytek, Ryota Nakano.

Jirka Barták 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY