U15 – ABC Braník 1:3 (0:3)

BranikStřešovice - V posledním zápase této sezóny jsme přivítali na domácím hřišti silný celek z Braníka. Naše představa o loučení se se sezónou byla v rozporu s realitou úvodních patnácti minut. Kdy první tři střely hostí v 1., 3. a 13. minutě skončily v naší brance (13‘ 0:3).

Nádherné počasí (možná až moc J ) a dobře připravená přírodní tráva připravily ideální podmínky pro fotbal, avšak nám se do poločasu nepodařilo probrat se z nepochopitelného spánku a soupeř nás naprosto jednoznačně předčil v nasazení, kombinaci i důrazu. Druhý poločas kluci zahájili o poznání lépe a při zlepšeném pohybu si Braník přestal vytvářet šance. Naopak Strupek se ve 42‘ rozeběhl na vlastní polovině a stíhaný dvěma až třemi obránci (které postupně nechával daleko za sebou) zakončil své dílo na výbornou (42‘ 1:3). Na zdramatizování utkání zbývalo dost času a ještě nějaké šance jsme si vytvořili. V koncovce jsme však nebyli důrazní a další branku jsme nepřidali. Nebýt prospaného začátku, utkání by se vyvíjelo jistě jinak a mohli jsme pomýšlet na bodový zisk. Začít hrát až v druhé půli se však nevyplácí a doufám, že na tuto lekci jen tak nezapomeneme.

Sestava: Dražil – Všetečka, Štric, Šírl, Kučera (K) – Müller, Kubálek, Kašpar, Dolínek – Strupek, Jouglíček

Střídali: Najman P., Zahálka, Najman M., Starý, Fejkl

Góly(Asistence): 42‘ Strupek
DK


Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY