U15 – SK Aritma Praha 1:4 (1:2)

AritmaStřešovice - Již třetí setkání s Aritmou v tomto roce. Aritma potřebovala zvítězit, aby ovládla soutěž a pomstila se nám za vyřazení z poháru, my jsme chtěli navázat na náš pohárový úspěch a potvrdit kvalitu. Hustým deštěm zkrápěné počasí neposkytlo pro fotbal ty nejlepší podmínky.
Přesto hosté zahájili hru dobře a byli nám velice tuhým soupeřem. Jejich kombinacím jsme nečelili dobře a kvůli špatnému pohybu měli hostující hráči dostatek času na zpracování a ideální přihrávku. V 17‘ se po pěkné kombinaci dostali do vedení (17‘ 0:1). Nás to neprobralo a soupeř hrál stále stejným způsobem, který se jevil jako účinný. My jsme hrozili z ojedinělých protiútoků, ale výraznou šanci jsme si nevytvořili. Naopak Aritma přidala další branku a vedla již o dva góly (29‘ 0:2). Nám se rychle podařilo snížit po skvěle zahraném přímém kopu Štrice (32‘ 1:2). Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a byli jsme to konečně i my, kdo se hnal do kombinace a hrál se pohledný fotbal od obou týmů. Hosté z Vokovic náš počáteční nápor ustáli a v 54‘ přidali třetí branku (54‘ 1:3). Zanedlouho se ze hry vyfauloval Blažek a do naší oslabené obrany se soupeř dostával snadněji. Chvíli před koncem utkání přidali hosté poslední, čtvrtou branku a utkání skončilo jednoznačně ve prospěch Aritmy (66‘ 1:4).

Sestava: Dražil – Kučera (K), Šírl, Blažek, Bouček – Müller, Kubálek, Minařík, Dolínek – Štric, Všetečka

Střídali: Najman P., Zahálka, Jouglíček, Najman M., Strupek

Góly (Asistence): 32‘ Štric

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY