Loko Vltavín - U15 0:1 (0:0)

pohar[1]Střešovice - Finále PFS jsme se přes velmi zmáčený trávník a neustálý déšť rozhodli odehrát na přírodní trávě. Terén nenahrával příliš pohlednému fotbalu a rozhodovala hlavně chytrost a bojovnost. Do utkání jsme vstoupili lépe než Vltavín a několikrát jsme ohrozili branku.
Střely však letěly buď mimo (Štric, Kašpar) nebo neměly správnou razanci (Starý, Kašpar). Soupeř hrozil z brejkových a standardních situací. Po úporném boji, za vytrvalého a nepříjemného deště, jsme odešli do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Druhou půli jsme nezahájili tak dobře jako první a soupeř se dostával více před naší branku. Dražil nás při dvou střelách podržel a zbytek střel na něj nepustili, proti míči se vrhající, hráči. My jsme se snažili o kolmé přihrávky do křídelních prostorů, kde dobře četl hru kapitán “domácích“ a většinu nadějně se rozvíjejících akcí překazil. Ve středu pole jsme však měli odvážného Kašpara, který po nepříjemné desetiminutovce (soupeř nás zavřel před vápnem a vytvořil si nebezpečný tlak) vyvezl míč k vápnu soupeře, narazil si s Müllerem a po dvou kličkách byl ve vápně faulován. K míči se postavil Samuel Štric a vstřelením branky zvedl ze sedadel početný zástup střešovických fanoušků (66‘ 0:1). Do konce zbývalo pár minut a po nepatrné změně rozestavení jsme vzadu bezpečně vše zvládli. Útočníci nenechávali obránce perfektním napadáním a důrazem zahajovat útočné akce. Když se čas naplnil, sudí Moudrý zapískal konec, čímž vypukly radostné oslavy za historicky první vítězství v pražském poháru!

Finále nepřineslo atraktivní podívanou co do kombinace, přesných a kolmých přihrávek, či míčových virtuosit. Naopak byla k vidění nevídaná bojovnost a boj o každý metr, o každý míč. Toto krásné vítězství patří jak hráčům a realizačnímu týmu, tak i rodičům a všem divákům a fanouškům, kteří nás po celou sezónu podporují! I přes hustý déšť se vytvořila při finálovém utkání nádherná atmosféra, za kterou velice děkujeme!

!!! SKS 1911 PRIDE AND GLORY !!!

Sestava: Dražil – Kučera, Minařík, Blažek, Bouček – Müller, Starý, Kašpar, Dolínek – Všetečka, Štric
Střídali: Šírl, Najman P., Zahálka, Jouglíček, Najman M., Míč, Kubálek
Góly (Asistence): 66‘ Štric z penalty (po faulu na Kašpara)

Video - vítězná branka zde
Video - vyhlášení zde
Video - vítěz Poháru PFS zde

DK
 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY